Значення татуювання місяць і сонце

татуювання місяць і сонцеТатуювання з цікавою, сакральною символікою завжди привертали увагу безлічі людей. Адже для багатьох татуювання — це не тільки прикраса, але і особливий символ, який доведеться носити на шкірі протягом всього життя, тому люди цікавляться, що ж означає те чи інше зображення. Розглянемо вельми популярну ідею-значення татуювання місяць і сонце.

З давнини люди захоплювалися небесними світилами, що змінюють один одного: місяцем і сонцем. Їх рух заворожував і своєю загадковістю викликав появу маси легенд і міфів. Люди вважали їх — божественним проявом, так як не могли пояснити для себе природу їх появи і існування. З давніх-давен Сонце вважалося уособлення чоловічого початку, а місяць — жіночого.

Значення татуювання місяць і сонце — це гармонія і баланс. Сонце – символ життя, світла і добра, життєвої енергії. А ось місяць символізує загадковість, магію, умиротворення і особливу силу. Звичайно, наш світ може існувати тільки з балансом між цими небесними світилами, бо їх символізм уособлює баланс і гармонію. Саме з цим значенням їх і зображують разом. Татуювання, де місяць і сонце разом мають схоже значення з символом Інь-Ян: баланс між чоловічим і жіночим, світлом і темрявою, днем і ніччю і тп..

Татуювання з місяцем і сонцем не вибирають просто так. Людина, яка захотіла нанести на шкіру таку ідею, чітко розуміє її значення. Вона -мислитель і філософ, романтик, що прагне до духовної та інтелектуальної досконалості і саморозвитку.

Ідея для такого тату дуже універсальна. Вона підійде і чоловікові і жінці. Дуже поширені також парні тату, коли кохані роблять малюнки на одне місці, в одному стилі, тільки у дівчини-місяць; а у чоловіка-Сонце. Це буде символом їх любові і гармонії в їх відносинах. Нанести таку ідею можна на будь-яку частину тіла. Найчастіше вибирають: передпліччя або плече, спину між лопатками, ключицю, гомілку, стегно або зап’ястя.

Стиль виконання такого татуювання теж може бути абсолютно будь-яким: чорно-білі графічні зображення, кольорові малюнки в реалістичній манері, мініатюрні символи, яскраві акварельні і тд. Найчастіше, все-таки це-чорно-білі, витончені і витончені зображення. Дівчата часто прикрашають тату з сонцем і місяцем різними візерунками і мереживами. Найважливіше-знайти досвідченого тату-майстра, який впорається з таким тонким завданням.