Значення татуювання жаба

Значення татуювання жаба

Жаба з первісних часів асоціювалася людиною перш за все з дощем. Вважалося, що саме вона вигукує дощ своїм кваканням. Крім того, тату з жабою символізувало нерозривно пов’язану з дощем родючість, а також плодючість. Звичай жаби періодично міняти шкіру, що зробило її символом оновлення життя і воскресіння. У кельтів вона була божеством Землі і покровителем цілющих джерел. Китайці вважали її місячною істотою, що відноситься до принципу Інь. Тату жаби в колодязі означало вузькість людського мислення. Єгиптяни пов’язували жабу з розливами Нілу, новим життям, рясним потомством, родючістю, нескінченним життєвим циклом природи, довголіттям і народженою зі слабкості силою. Жаба була одним з атрибутів богині Ізіди, що протегувала матерям і новонародженим. В античній культурі жаба являла собою емблему богині Афродіти і пов’язувалася з родючістю, розпустою і гармонією між закоханими.

А ось у християнстві жаба отримала в основному негативне значення, що йде ще з старозавітної традиції, де вона була названа нечистою твариною. Вона стала символізувати гріховність взагалі і окремі її аспекти, зокрема такі, як жадібність і порочність. У народних повір’ях вона зв’язувалася з нечистою силою. Вважалося, що супроводжучий кожну відьму злий дух міг перебувати в образі жаби.

У наш час татуювання жаби вважається символом удачі, перетворень, щастя, багатства, успіху і здатності до дітородіння. Часто така тату символізує жінку, яка шукає любові. А в поєднанні із зображенням конюшини тату жаби набуває значення магічного символу.