Тату “Мак” значення татуювань

Тату "Мак" значення татуювань
Як не дивно, татуювання, що зображає квітку, здатне мати більш глибокий зміст, ніж думає основна маса людей. Початкові значення квітів почали виникати ще у стародавніх народностей, і вони не були виключно жіночими зображеннями, як вважають багато людей в сучасному світі. Приміром, тату мак постає перед нами класичним чоловічим символом, хоча тату із зображеннями квітів, безперечно, більше полюбляють жінки.

Мак – це найдавніший в людській історії символ, який широко використовувався для прикраси священного начиння і храмів, які зводилися народами, що жили задовго до утворення Священної Римської Імперії. Лікарі Стародавнього Єгипту користувалися снодійним ефектом, яким володіє квітка маку, а тому він асоціювався зі смертю та вічним сном. Дівчата з Давньої Греції користувалися маком, гадаючи на коханих, через що квітка називався любовним шпигуном.

На Русі мак часто називають символом молодості і краси, яка сильніше, ніж найміцніший сон. Нерідко куполи церков називають не інакше, як “золотими маківками”. Така назва пішла від того, що головки квітки порівнювали з головою людини. Таке порівняння існувало і в Стародавній Греції. Головки маків замінювали людські голови під час приношення жертви головному богу Пантеону – самому Зевсу.