Татуювання за мотивами казки «Маленький принц»

Татуювання «Маленький принц»Татуювання за мотивами відомих фільмів — дуже поширена ідея. Рідше роблять тату за мотивами казок, проте такі малюнки на тілі виходять особливо атмосферними і загадковими. Наприклад, дуже цікаво виглядають татуювання за мотивами казки «Маленький принц».

Маленький принц — герой однойменної повісті-казки Антуана де Сент-Екзюпері, який вже більше п’ятдесяти років набирає все нових і нових шанувальників по всьому світу. З одного боку — це дуже добра і приємна казка, яка подобається дітям. З іншого боку, в ній закладено стільки глибоких смислів, що вона не залишає байдужим жодного дорослого.

Татуювання за мотивами казки «Маленький принц» говорять про добру вдачу свого власника, про його доброту і дружелюбність, про віру в казку. Кожен образ з цього твору наповнений особливим змістом і глибокою філософією. Головний персонаж — хлопчик, у шарфі, який жив на своїй маленькій планеті, захищав її від баобабів і ростив улюблену троянду. Звичайно, саме його найчастіше і наносять на шкіру у вигляді тату. Він виступає символом доброти і внутрішньої дитини, яка є в кожному з нас і вірить в казку.

Найчастіше Маленького принца так і зображують, що сидить на маленькій планеті, з шарфом, що розвивається; часто-разом зі своїм другом-лисом. Також з ним поруч часто наносять троянду. При цьому, таке татуювання можна нанести на будь-яку частину тіла, в будь-якому розмірі і в будь-якому стилі. Ідея універсальна і підійде як дівчині, так і чоловікові. Часто на шкіру наносять малюнки самого Антуана де Сент-Екзюпері, які були присутні в книзі.

У книзі були й інші відомі персонажі, яких також часто наносять на шкіру у вигляді тату. Наприклад, короля, який вірить, що це він сам править зірками або шанолюбця, який вимагав від всіх захоплення; ліхтарника, який щохвилини запалює і гасить ліхтар, хоч і знаходиться на планеті один і інших. Кожен персонаж є уособленням якоїсь людської якості і несе в собі, закладену автором, мораль. Кожен з цих образів на шкірі у вигляді татуювання буде нести конкретне значення, допомагаючи своєму власникові позбутися якихось негативних якостей, нагадуючи про них; або ж знайти позитивні.

Значення такого татуювання для кожного буде своє. Хтось бажає зберегти в душі дитячу доброту і безпосередність. Для когось ця казка була улюбленою в дитинстві і тату буде нагадувати про безтурботний час, а хтось вкладе глибокий філософський сенс

Задайте вопрос - мы онлайн!