Значення татуювання мамонт

татуювання мамонтТатуювання з тваринами-найпопулярніша ідея, однак, багатьом людям хочеться вибрати якомога більш оригінальну ідею. При цьому, крім естетичної краси такого малюнка, кожна тварина володіє і своїм особливим символізмом. Розглянемо оригінальне і незвичайне значення татуювання мамонт.

Мамонт-тварина, що жила дуже давно на нашій планеті і давно вимерла. Великий звір, схожий на слона, з великими бивнями знайомий нам тільки за наскальними малюнками і даними антропологів. Також цей образ часто зустрічається у фільмах і мультфільмах. Саме в такому вигляді його і наносять на шкіру в якості тату.

Значення татуювання мамонт залежить на пряму від його величного вигляду. Він символізує могутність і владу, внутрішню силу і впевненість. Водночас, в уяві сучасної людини мамонт здається доброзичливою і спокійною твариною. Володіючи величезною силою, він при цьому не нападе першим. Тому такий малюнок вибере людина, яка може за себе постояти, але володіє спокійним характером і справедливою вдачею, вона ніколи не образить слабкого, але зможе захистити себе. Це образ впевненості і поваги. Символічно, таке тату допоможе знайти успіх і владу людині, викликати повагу у оточуючих, досягати будь-яких особистих висот.

Є ще один можливий варіант значення такого тату. Мамонт — символ історії, адже існував дуже давно, а зараз ми знаємо про нього тільки з історії. Тому такий малюнок на шкірі може уособлювати інтерес людини до минулого, до витоків. Таку ідею може вибрати той, хто цікавиться історією або чиє життя і професія з нею пов’язані.

А от якщо в татуюванні буде зображений не один мамонт, а кілька, то це буде образ сім’ї. Відомо, що тварина була стадною, а тому таке тату буде уособлювати міцну сім’ю.

Мамонт-образ величний і потужний, а тому і татуювання повинне бути відповідним. Звичайно, можна зобразити тварину в мініатюрній схематичній тату. Однак набагато ефектніше і більш слушно буде виглядати велике татуювання з мамонтом, наприклад, на всю спину, груди або стегно. Техніка підійде стильна графіка в чорно-білому вигляді або реалізм як чорно-білий, так і кольоровий.

Рідше на шкіру наносять відомих мамонтів — героїв мультфільмів, наприклад, «Льодовикового періоду» або «Мамонтеня». Таку ідею обере людина добра і доброзичлива, в якій збереглася дитяча безпосередність і щирість.

Задайте вопрос - мы онлайн!