Татуювання маорі і їх зв’язок з богами

Фахівці помітили, що слово “Maiori” в перекладі має значення унікальний, особливий, природний.

Саме такими прикметниками і можна назвати, описати зовнішній вигляд представників племені з Нової Зеландії – Маорі. Вчені стверджують, що тіла цього народу були покриті татуюваннями практично повністю. Як свідчать легенди та історії, за допомогою цих натільних малюнків вони тримали зв’язок зі всевишніми силами, богами.
У них вважалося, що красу жінки можна визначити по кількості малюнків на її спині і шиї, обличчі, навіть на губах наносили спеціальні малюнки. Але і в цьому племені прекрасні дами були обізнані, що краса вимагає жертв. Адже тоді ще цей процес був просто нереально болючим. Малюнки на тілі вирізали за допомогою ножів різців і невизначеного походження фарби. Але таких жертв вимагали самі боги. Татуювання тоді вважалися своєрідним жертвопринесенням і поклонінням, які зобов’язаний був зробити кожен член суспільства.

І ось вже сотні і навіть тисячі років такий стиль мистецтва малюнків на тілі знову відродився в сучасному світі. Стиль тату маорі придбав сьогодні досить великої популярності. Цей стиль відрізняється своїми крученими візерунками, спіральними і вигнутими лініями. На щастя, збереглися до сьогоднішнього дня тільки мотиви, а не спосіб нанесення. З новими технологіями зробити татуювання можна практично безболісно.

Такий стиль в основному вибирають люди, які хочуть підкреслити до свого образу витонченість і вишуканість, особливий шарм. Варто зауважити, що раніше вони використовувалися скоріше для залякування небажаних гостей і ворогів. Та й до всього іншого сьогодні вже навряд чи Сучасна людина буде набивати татуювання на своєму обличчі. Адже соціальне життя не дозволяє нам виглядати настільки екстравагантно і навіть екстримально. Сьогодні швидше навпаки, прийнято купувати нові знайомства, а не відлякувати їх.

Якщо вірити легендам і переказам, то дякувати за появу інформації про такий стиль як Маорі варто морякам, які побувавши у цього племені, перейняли і розповіли нашим народам про це. Візерунки стародавнього племені несуть в собі якусь таємницю. До того ж вони зберегли свою красу по сьогоднішній день.

Найпопулярнішими і знаменитими у всьому світі володарями такого стилю в татуюванні є Майк Тайсон і Рббі Вільямс.