Що таке медичні татуювання?

мед татуВашій увазі представляємо ще мало відоме і досить рідкісне явище в світі татуювань-медичні тату. Зазвичай, виділяють тільки два основних види таких татуювань: вказують на належність людини до медичній сфери і татуювання, які несуть інформацію про стан і особливості здоров’я її носія, важливу саме для лікарів.

Татуювання, які відносяться до першого виду, зазвичай відносяться до різних татуювань у вигляді червоного хреста, різні лікарські фрази та цитати, часто на латині. Історії відомі також випадки, коли лікарі свої татуювання (в основному, це невеликі значки) робили собі після кожного врятованого їм пацієнта. Ще одним варіантом медичних татуювань є малюнки і зображення До першого виду можна віднести сюжет із зображенням червоного хреста, всесвітньої лікарської організації, різних деталей, які вказують на напрямок їх лікарської діяльності. Наприклад, око для окуліста або ніс для лора тощо…

Також існують так звані татуювання «медичні браслети». Інформація на таких татуюваннях дуже важлива для лікарів! Завдяки їй, доктор без особливих труднощів може дізнатися про можливі протипоказання пацієнта. Особливо це важливо, коли діяти лікарю потрібно негайно і немає часу розбиратися в історії хвороби людини. У нерідких випадках така тату – порятунок життя хворої людини. Практичність такого «браслета» в тому, що його Ви ніколи не втратите і він завжди залишиться з Вами.

Яка ж інформація може вміститися в медичній тату? По-перше, це хронічні хвороби пацієнта, які вимагають постійного лікування. Наприклад, при епілепсії доктор швидко зможе визначитися з подальшим ходом дій при нападі для хворого та вжити відповідні заходи, прочитавши це на татуюванні.

Другий випадок – це алергія на певні препарати і ліки. Найчастіше медичні тату роблять на зап’ясті, де якраз і вказують назви того, що може викликати алергійну реакцію. Не маючи такої інформації, лікар може дати людині ліки, яке навпаки може тільки нашкодити здоров’ю хворого і викликати небажані наслідки.

І третій випадок — наявність кардіостимулятора. Його використання дещо обмежує допустимі дії під час реанімації. З цієї причини медичний браслет дуже практичний і навіть необхідний хворому.

Як підсумок зауважимо, що такий вид татуювання зовсім не обов’язковий! Багато їх роблять навіть не з метою вберегти себе від непередбачених ситуацій, а просто для краси. Дуже часто татуювання написи групи крові в руках вмілого майстра стають просто якимось шедевром з додаванням до цього напису інших елементів, малюнка.

Якщо у Вас з’явилося бажання зробити собі медичну татуювання, переконайтеся в правильності діагнозу)). А з вибором місця та ідеї самого малюнка вам вже допоможуть в салоні.