Татуювання медуза

Татуювання медуза
Як стверджують досвідчені тату фахівці, існує досить велика група татуювань, основним мотивом яких є водна стихія, водний світ. В неї входять і всі мешканці вод, і всі професії, пов’язані з морями або річками, і вода, хвилі в цілому.

Безумовно, представників як прекрасної, так і сильної статі приваблюють загадкові і дивовижні істоти, які живуть під водою. Це можуть бути тату Дельфіни, акули, кити, дрібна риба, русалки і міфічні персонажі, герої легенд. Все це може говорити лише про любов до водного світу. Вони найбільш актуальними стануть як татуювання для серфінгістів, аквалангістів, моряків, жителів міст біля моря і просто любителів цієї теми.

Серед таких татуювань особливе місце займають тату з медузою. Вважається, що такий малюнок більше буде підходити для чоловіка. Дуже підходящим буде вибір для справжніх моряків, які живуть своєю професією. Для простої ж людини, не пов’язаної з такою роботою, але люблячої море, більш будуть симпатичні звичні тату з рибками, які користуються популярністю у багатьох.

Говорячи про тату медузи, воно має значення спокою, але в той же час і безперервного руху. Також воно може символізувати собою гармонію, витонченість, може бути навіть символом світобудови.

Вважається, що такий малюнок буде підходящим не тільки любителям водного світу, але і людям з певним характером. Такий малюнок підійде спокійній людині, вдумливій, яка схильна до аналізу і спостереження за всім навколо себе. Але при цьому таке тату також може бути актуальне і навпаки, для людини, яка намагається приборкати свій вибуховий характер. Такий малюнок на тілі буде нагадувати про це і приборкувати свого володаря, стримуючи від необдуманих вчинків і реакцій.

Такий знак більш підходящим буде для людей темпераменту інтровертів, які більше копаються в своєму власному світі і воліють усамітнення. Такі люди вважають за краще зосереджуватися на собі, своєму власному «Я», на своєму духовному світі.

Також тату з медузою може виступати в якості оберега. Як знак «все в собі» медуза здатна оберігати і захищати свого носія від зовнішнього світу і його проблем.

Також можна зустріти в мистецтві татуювання і тату з Горгоною. Цю міфічну істоту також можна віднести до окремого виду медуз. При цьому значення такого малюнка буде кардинально відрізнятися від попереднього трактування. Голова Горгони символізує собою небезпеку і загрозу, хитрість, підступність.