Значення татуювання ведмідь

Значення татуювання багато в чому залежить від її володаря, який сенс він сам внесе в натільний малюнок. Тому одне зображення може мати багато значень. Отже і тату ведмідь буде позначати різне, в залежності від деяких нюансів. Давайте розберемося докладніше в цьому!

зміст:

Тату ведмідь

Популярні зображення з ведмедями і їх значення

Дуже багато залежить від того, в якому контексті і настрої зображено тварину в ескізі. Значення тату ведмідь для оточуючих може нести добрий, позитивний настрій, або ж навпаки символізувати злість і лють. Також значення тату ведмідь для чоловіків і жінок буде кардинально відрізнятися. Нижче ми перерахували найбільш актуальні варіанти і ідеї:

  • Грізлі;
  • Бурий і білий;
  • Панда, коала;
  • Мультяшні та інші зображення.

Грізлі. Цей звір вважається одним з найбільш лютих і небезпечних. Тату ведмідь на плечі часто позначає рішучість, сміливість, силу характеру свого володаря. В ескізі тварина найчастіше гарчить, на задніх лапах, наче в будь-яку секунду вона готова накинутися на свого супротивника.

тату грізлі

Білий ведмідь. Біле забарвлення звіра вибирають люди, які вважають себе особливими, неординарними, але при цьому сильними особистостями. Також це може бути знак самотності серед людей.

тату білий ведмідь

Бурий ведмідь. У більшості випадків, таке тату несе значення для чоловіків, як: сила, міць, сміливість духу, безстрашність. Таку ідею скоріше виберуть собі сильні характером люди – вони точно знають, чого хочуть від життя.

тату бурий ведмідь

У більшості випадків, таке зображення несе значення сили, мощі, сміливості духу, безстрашності.

Панда. Такий варіант для себе вибирають добрі і позитивні люди, що завжди намагаються зберегти оптимізм, дружні відносини з оточуючими. Також подібну картинку на тілі роблять часто зоозахисники, які гостро переживають вимирання тварин в світі. Образ коали буде нести ідентичний зміст.

тату панда

Мультяшного ведмедя швидше вибирають собі жінки. Це можуть бути ведмедики з величезними очима. Подібне тату може позначати для дівчат небажання і неготовність дорослішати, тяга до дитинства. Персонажа мультфільму можуть також набивати чоловіки, якщо татуювання виконана в стилі нью скул.

тату мультяшний ведмідь

Ревучий звір (татуювання ведмедя з оскалом) означатиме агресію і прагнення захистити себе. Швидше за все, володар малюнка хотів показати, що він веде запеклу боротьбу з кимось або чимось у своєму житті.

тату оскал ведмедя

Якщо тварина показана спокійною, без зайвих емоцій, це може свідчити про мудрість, виваженість характеру, гармонії з собою і світом, справедливості господаря малюнка.

тату чб ведмідь

Ведмедиця зі своїми ведмежатами позначає прагнення до сім’ї, дбайливе ставлення до сімейних цінностей, любов і турбота про рідних.

тату ведмедиця і ведмежата

Тату лапа ведмедя вказує на бажання людини показати свою незаперечну силу і владу в чомусь. тату лапа ведмедя

Промальовування шрамів від ведмежих пазурів символізуватиме пам’ять про складний період життя, про якусь боротьбу і перемогу над усіма труднощами. тату шрам ведмедя

Плюшевий ведмедик. Це скоріше жіночий варіант ескізу. Символізує ніжність, романтичність натури, доброту. Але зустрічаються і варіанти з більш негативним підтекстом – на чоловічому тілі можна зустріти плюшевого ведмедика з фільмів жаху.

тату плюшевий ведмідь

Нерідко зустрічається варіант зображення тварини в поєднанні з зірками. Зображується сузір’я великої чи малої ведмедиці. Така тату буде символізувати віру в силу Всесвіту і її загадки, взаємозв’язок всього живого і неживого в світі.

тату ведмідь і зірки

Ескіз, в якому звір знаходиться в своєму природному середовищі – ведмідь у лісі, горах, на природі – не несуть за собою особливо глибокого сенсу. Такі зображення можуть набивати просто для краси та естетики тіла. Найбільш ефектно виглядатиме кольоровий малюнок в стилі реалізм.

тату ведмідь і карта чб

Найпопулярніші стилі для тату ведмедя – реалізм, графіка, геометрія.

Кому підійде татуювання з ведмедем

Безумовно, зображення цього хижого звіра, не виберуть м’які і поступливі люди. Найімовірніше, це впевнені в собі, владні, рішучі чоловіки, які можуть налякати своєю незворушністю і спокоєм. Або ж жінки, які хочуть підкреслити свою незалежність, силу характеру, сміливість.

Подібний малюнок вибирають лідери по натурі, ті, хто завжди прагне вперед, бути першим, бути в русі, бути переможцем. Може іноді здаватися з боку, що таким людям властива холоднокровність і грубість, черствість.

тату ведмідь на грудяхЧасто тату є лише прикриттям. Малюнок хижака – це образ, до якого прагне людина, символ тих якостей, що йому не вистачає в житті.

Також нерідко люди з такими малюнками на тілі є дуже сімейними, добропорядними, турботливими, чесними. Для них завжди на першому місці будуть їх сім’я, рідні, їх благородний і позитивний імідж серед людей.

Як вибрати місце для татуювання

Вибирати місце для татуювання варто відштовхуючись від самого ескізу і його масштабів. Найкраще виглядає ескіз тату ведмідь на плечі, на ікрі, на руці, на спині, на грудях. На цих місцях найбільш велика площа шкіри, що дозволяє вибрати практично будь-яке зображення і стиль. На руці (на плечі) або на грудях можуть поміститися як морда звіра, так і ціла композиція з додатковими деталями навколо. Звичайно ж, такі великі зображення частіше роблять собі чоловіки.

тату ведмідь і схід

Дівчата для своїх натільних малюнків вибирають менші масштаби. Невеликі татуювання з “клишавим” цікаво виглядають на передпліччі, спині, плечі, нозі.

Ми з’ясували, що ескіз тату ведмідь значення може мати різне і, в залежності від багатьох нюансів малюнка, підходити буде абсолютно різним, не схожим один на одного людям. Зверніться до досвідченого тату-майстру і замовте свій ідеальний ескіз!

Подивіться галерею з тату ведмідь:

Задайте вопрос - мы онлайн!