Мексиканські татуювання

Мексиканські татуюванняМексика — країна з прекрасною природою, приголомшливою історією і великою культурою. Тут зустрічаються різні народи і релігії, переплітаються іспанська та американська культури. Безліч контрастів впливають на абсолютно всі сфери життя населення цієї країни. В тому числі і на мексиканські татуювання.

Саме на території сучасної Мексики існувала одна з найдавніших і найвідоміших культур — Майа і ацтеків. Тому одним з напрямків тату-культури цього регіону є етнічний. Фігурки божеств в невигадливо кольоровому вигляді або чорні грубі образи у вигляді орнаментів присутні в мексиканських тату.

Мексиканські татуювання не так давно здобули величезну популярність по всьому світу, завдяки красивому, особливому стилю — чикало. Спочатку такі тату робили собі представники кримінального світу. Як правило, це-портрети красивих дівчат, чиї обличчя розписані в автентичній манері калавери, або цукрового черепа. Цей символ також споконвічно мексиканський і виглядає як людський череп, прикрашений яскравими квітами і дорогоцінним камінням. Татуювання чікано, в свою чергу, переважно чорно-білі. А до самого портрета нерідко додають такі образи як гроші, пістолети або карти. Часто вся композиція підписується написом у відповідному стилі.

Водночас, мексиканці-дуже віруючий народ. Тому саме в мексиканських тату дуже часто зустрічаються образи Ісуса Христа, Діви Марії, хреста або рук, складених у молитві. Такі натільні малюнки також виконують в монохромі. При чому, художні навички тату-майстрів постійно розвиваються. І якщо ви знайдете хорошого, досвідченого фахівця, то таку ідею можна втілити в реалістичному вигляді. Звичайно, важливо розуміти, що такі татуювання не можуть бути маленькими і вимагають великої ділянки шкіри для промальовування всієї деталізації.

Також в мексиканських тату, як частина композиції, дуже часто зустрічається троянда. Вона, до речі, може бути виконана в червоному кольорі, в контраст до інших елементів. Вона може мати багато значень, в залежності від побажань власника тату. Наприклад, якщо троянду нанести на передпліччя, то вона буде служити оберегом. Таку ідею часто вибирають люди з ризикованим видом діяльності. З іншого боку, вона уособлює молодість і жагу до життя, прагнення до досягнень, крізь труднощі і перешкоди. Так що символізм визначає власник тату. Найголовніше — знайти дійсно хорошого майстра.