10 найвдаліших місць для тату по фен шую

10 найвдаліших місць для тату по фен шую
Різні візерунки на тілі впливають на нашу долю і характер. І варто зауважити, що вплив малюнків може бути як позитивним, так і негативним. З цієї причини, підійти до питання вибору місця і малюнка тату варто з повною серйозністю і відповідальністю.

У абсолютно будь-якого тату є свій сенс і значення. Вибираючи його, ретельно обміркуйте, що воно може принести у Ваше життя, які зміни? Тільки правильно визначивши відповідне саме Вам татуювання, місце його нанесення, Ви зможете привернути позитивну енергію і нові сили, змініться не тільки зовні, але і внутрішньо.

Дізнайтеся, на якому місці і які татуювання краще набивати:

1. Зап’ястя — відповідає за креативність і творчість. Підходить для людей, які хочуть підкреслити свої творчі та інтелектуальні здібності. Рекомендується, набивати на зап’ясті написи або символи, що відображають Ваші погляди і позицію. Тату на такому місці служить постійним нагадуванням про мету і зміни, яких, на Вашу думку, потрібно прагнути.

2. Щиколотка-відповідає за сексуальну енергію людини. Крім цього, татуювання на цьому місці робить Вас більш привабливим, чуттєвим, місце концентрації сексуальної енергії.

Найбільш підходящі малюнки на щиколотці — квітка, орнаменти, мушлі з перлами. Найчастіше на цьому місці тату роблять дівчата. Адже малюнок на ніжках так приваблює і інтригує чоловіків.

3. За вухом – це місце для татуювань, які Ви хотіли б приховати від оточуючих і що несуть строго особистий характер.

Зазвичай, тату за вухом приносить тільки позитивну енергетику, зміни на краще. Вважається, що це навіть впливає на те, що Ви будете чути від оточуючих тільки хороші слова і новини.

4. Праве вухо – відповідає за гармонію і щастя. Набивши тату на цьому місці, Ви залучаєте до себе в життя спокій і умиротворення. До речі, наносити тату на вусі практично не боляче. Дуже часто люди набивають на вусі різні японські ієрогліфи і символи, залучаючи таким способом натхнення.

5. Передпліччя-відповідає за довіру і особисті відносини. Набивши там імена улюблених людей, Ви зміцнюєте зв’язок з ними. Найкраще вибирати для Імен місце ближче до серця, зліва. Це також сприятиме залученню у Ваше життя любові і турботи.

6. Пальці-відповідають за удачу і успіх. Власник тату на пальцях безперечно стимулює появу щастя в своєму житті. Але при цьому, робити тату на пальцях досить боляче. Ще одним важливим нюансом є, вибір фарби для такого малюнка. Оскільки руки ви миєте кожен день, фарба повинна бути найстійкіша. Бажано, уточнити це у майстра.

7. Вказівний палець – відповідає за удачу і везіння. Татуювання, що має значення «удача» або ж просто набите слово може служити амулетом, що закликає удачу.

8. Внутрішня частина руки – місце, що має безліч нервових закінчень. Тому набивати тату на цьому місці може бути неймовірно боляче. Фахівці рекомендують на це місце наносити малюнок, що має магічну силу. В цьому випадку тату буде Вам захистом і оберегом від зла.

9. Місце між лопатками – дуже специфічне місце. Тату на спині можуть залучити негативну енергетику. Навіть родимки на спині деякі вважають поганим знаком. Тому варто дуже добре подумати, вибираючи це місце, щоб не закликати до себе погане.

10. Ноги – відмінне місце для нанесення тату для дівчат. Малюнки на ніжках підкреслять їх красу і витонченість. Найчастіше, дівчата вибирають малюнки квітів, тварин і дорогоцінних каменів. Набивати татуювання на ногах досить неприємно і боляче, але це варто захоплених поглядів пізніше.

Якщо ж Ви вже визначилися з місцем, яке хочете прикрасити, записуйтеся на консультацію до майстра і підбирайте найцікавіші і красиві ескізи.