Як вибрати місце для татуювання?

Як вибрати місце для татуювання?Коли ви вибираєте місце, куди буде наноситися татуювання, дайте відповідь подумки на наступні питання:

– Якщо виникне необхідність заховати натільний живопис, чи буде у вас така можливість?

– Чи є у вас бажання, щоб малюнок було видно всім бажаючим, або розглядали його виключно обрані?

– Яку форму буде приймати малюнок під час руху?

– Чи є можливість обіграти особливості і обсяги вашої фігури, щоб зробити картинку більш цікавою і реалістичною?

Дані питання абсолютно не потрапляють в категорію дозвільних. Для того щоб бути повністю впевненим у тому, що татуювання не набридне вам через деякий час, варто уважно відповісти на них. Татуювання – не просто прикраса, яку без проблем можна зняти в будь-який момент. Вона стає частиною вашого тіла, вираження Ваших постійних емоцій і почуттів. Наприклад, в даний момент ви вважаєте, що який-небудь язичницький символ, витатуйований в районі чола, буде виглядати неймовірно ефектно. Однак уявіть, що через десятиліття вам доведеться сидіти на зустрічі з серйозними діловими партнерами, обговорюючи багатомільйонний договір. Що вони можуть подумати? Дуже мала ймовірність того, що вони оцінять такий малюнок.

Однак не варто зовсім відмовлятися від ідеї нанесення татуювання. Головне, що слід зробити – грамотно вибрати місце для нанесення. Наприклад, на спині некрасиво буде виглядати зображення вашої коханої. Занадто вже багато м’язів розташовується на спині, а тому вірогідні значне спотворення. У той же час, історична сцена, нанесена на спину, виглядає просто чудово, фігури ніби оживають під час руху.

За статистикою, жінки і чоловіки вибирають для нанесення малюнка різні місця. Все це пояснюється з психологічної точки зору. Представниці прекрасної статі прагнуть зробити своє тіло симпатичніше, привабливіше і сексуальніше. При цьому дамам вкрай важливо не вдарити по власній репутації, а тому місця для татуювань вони вибирають інтимні, недоступні поглядам оточуючих. Для чоловіків, в свою чергу, татуювання є демонстрацією сили і крутизни. Хлопці роблять татуювання на відкритих ділянках тіла і не соромляться демонструвати їх оточуючим.

Тату також може бути нанесена з метою маскування шрамів, отриманих в ході нещасних випадків або медичних операцій. Грамотний майстер здатний настільки майстерно замаскувати шрами, що вони стануть частиною малюнка, ніхто і подумати не посміє про те, що колись ці деталі були непривабливими рубцями.