Методи видалення тату

Методи видалення татуЯк помічають фахівці тату-салонів досить таки частим явищем в останні роки стало бажання багатьох людей, що мають на своєму тілі татуювання звести її. Причиною цього може бути безліч факторів — неякісно виконана робота, набрид малюнок, змінилися цінності в житті, татуювання заважає в роботі.

Звичайно ж, всі розуміють, що процес видалення татуювання не може бути приємним і подобатися. Всі усвідомлюють, що це досить болісно і неприємно.

І все-таки, полегшити свою долю і процес виведення малюнка на тілі можна, якщо звернутися не до сумнівного майстру по оголошенню, а в професійний салон татуювання.

Існує кілька методів, за допомогою яких можна позбутися від нелюбимого малюнка на тілі. Найжорсткіші і хворобливі з них здійснюють з використанням анестезії. Це такі види як видалення випалювання лазером або ж різними хімічними кислотами; хірургічне втручання — татуювання у прямому сенсі вирізують разом з шкірою або ж зняття верхнього шару шкіри за допомогою використання спеціальної шліфувальної машини; пересаджування шкіри.

Звичайно ж, не стане подивом те, що після таких методів зведення малюнка з тіла залишаться рубці, шрами, опіки, залишиться білий контур, плями, які не будуть піддаватися засмазі, що буде дуже помітно, особливо влітку.

Як стверджують досвідчені майстри з видалення татуювання, найскладнішим видом тату, який практично не піддається жодним маніпуляціям, є татуювання, які робилися самостійно, підручними засобами і матеріалами. Адже такі малюнки робляться, звичайно ж, не професіоналами і не у відповідних умовах. До того ж в таких татуюваннях абсолютно різна глибина проникнення фарби під шкіру, що істотно ускладнює процес виведення малюнка.

Іноді можна зустріти таку послугу в тату-салонах, як фарбування татуювання під колір шкіри. Здавалося б, це ідеальний варіант. Але і тут є свої нюанси. Згодом темна фарба почне “просвічуватися”, під час засмаги, місце татуювання буде сильно виділятися і відрізнятися від звичайної шкіри.

Також відомі світу ситуації, коли з якихось своїх причин люди вирішують зовсім не звертатися ні до кого за допомогою в цьому питанні, а намагаються звести татуювання своїми силами. Звичайно, такий варіант можливий. Але він вимагає величезного терпіння і часу, особливо для періоду відновлення шкіри.

Цей спосіб має на увазі собою використання п’ятивідсоткового йоду. Варто відзначити, що використовувати можна тільки йод 5%! Його наносять на ту частину татуювання, яку хочуть звести. Потрібно бути дуже уважним і акуратним, щоб не зачепити ті місця, де немає татуювання або малюнок, який Ви не хотіли б виводити. Повторювати таку процедуру слід три рази на день. Час, який знадобиться для видалення малюнка може бути абсолютно різним. На це впливає давність малюнка, якість використовуваних матеріалів для тату і глибина, на яку була внесена фарба. Зайняти це може від декількох тижнів до декількох місяців. Також не рекомендується накладати пов’язки на оброблювану ділянку шкіри через ймовірність виникнення опіків.

Побічними ефектами такої процедури будуть лущення шкіри, свербіж, поява так званої скоринки, яка буде дуже сильно свербіти. Робити цього не можна ні в якому разі! Адже є загроза через це залишитися зі шрамами. Звичайно ж, може здатися, що це мало не кращий варіант з усіх можливих. Але це зовсім не так. Завжди краще проконсультуватися з професіоналом і довіритися досвідченим рукам!)