30 міні-тату зі змістом, їх таємна мова!

30 міні-тату зі змістом, їх таємна мова!
Рішення набити татуювання завжди дуже довгоочікуване і ретельне. Адже татуювання для кожної людини не просто малюнок на тілі, а й ціла історія, яку вона хотіла б розповісти або ж навпаки приховати, зберегти тільки для себе. При цьому, існують і усталені в часі значення найпопулярніших малюнків для тату, які відомі сьогодні багатьом і враховуються при виборі свого ескізу.

Тому Вашій увазі досвідчені тату-майстри представляють варіанти найпопулярніших невеликих татуювань, які з часом вже знайшли свій індивідуальний сенс.

Троянда. Багато досвідчених тату-майстрів помічають, що таку квіточку на своєму тілі найчастіше зображують милі дівчата, які щасливі в любові, або принаймні до цього прагнуть! Але варто бути уважним, адже таке оптимістичне значення несе тільки яскрава, кольорова троянда. Чорна ж троянда несе скоріше негативний настрій і вказує на розставання з коханими людьми. А якщо троянда має багато шипів, це може свідчити скоріше про нерозділене, нещасливе кохання.

Метелик. Природа наділила метеликів просто неймовірною властивістю перевтілення з некрасивої гусениці в прекрасного і яскравого метелика! Вважається, що таке татуювання може свідчити про прагнення людини до самовдосконалення, поліпшення своїх зовнішніх і внутрішніх якостей. Досить-таки часто татуювання із зображенням метелика символізують мрію.

Сакура. Цю квітка по праву приписують східним країнам, таким як Японія. В японській культурі квітка сакури є уособленням свободи, краси, відкритості до нового, сексуальності і сили духу, душевності. Аналогічні значення передалися і татуюванню з сакурою.

Сонечко. Ні для кого, напевно, не секрет, що ця комаха несе з собою значення удачі. Особливо таке зображення підійде для тих, хто прагне завжди на краще, бути першим. Стверджують, що сонечко може принести благополуччя і багатство.

Крила ангела. Прийнято вважати, що таке татуювання є якимось оберегом. Крила якби притягують до себе увагу ангелів-охоронців, які завжди будуть оберігати людину на її життєвому шляху.

Лотос. Ця квітка по праву вважається однією з найбільш таємничих і навіть сакральних. Він символізує магічний зв’язок зі всесвітом, і часто згадується в буддійській вірі, теорії реінкарнації.

Колібрі. Як не парадоксально, але ця крихітна пташка символізує собою завзятість, здатність триматися перед життєвими труднощами, життєву енергію людини.

Сердечко. Ви здивуєтеся, але це знак зовсім не є символом любові. Швидше, він символізує юність, наївність, щирість і невинність її носія.

Зірка. Всім звична п’ятикутна зірка є символом гармонії і балансу. А сузір’я з чотирьох зірочок часто має значення стихій природи.

Сонце з Місяцем. Згідно давнім повір’ям, таке зображення несе собою значення єдності чоловічого і жіночого начала. Сонце – чоловік, а місяць – жінка.

Кульбаба. Зображення такої квітки, голочки якої розлітаються від вітру, символізує швидкоплинність часу і життя в цілому.

Стріла. Такий малюнок говорить сам за себе – прагнення бути першим і перемагати!

Якір. Таке татуювання може розповісти дещо про свого господаря. Зазвичай, це спокійні і врівноважені люди, які впевнені в собі, в своїх силах і знають, чого хочуть від життя.

Жираф. Ця мила тварина говорить про бажання свого володаря завжди бути на висоті, у всіх своїх справах.

Сніжинка. Людина з таким татуюванням явно хоче підкреслити свою індивідуальність і унікальність.

Ключик. Така тату властива цікавим і безпосереднім людям. Для таких людей відкриті всі двері!

Бабка. Ця комаха підходить більш витонченим натурам, які хочуть підкреслити свою витонченість і невловимість.

Діамант. Ну звичайно ж, така тату підійде для тих, хто знає собі ціну! Значення такої тату – багатогранність, любов і повага до себе.

Ластівка. Ця пташка велике значення мала в житті моряків. Саме по ній в морі вони визначали, що вже близько земля. Тому і сьогодні ластівка уособлює надію на краще, любов до дому і близьких людей.

Корона. Таку тату вирішуються набити собі люди, що володіють лідерськими якостями, високим ступенем самоорганізації і відповідальності.

Жаба. Ця тварина здатна жити в будь-яких умовах. Тому зображення жаби має значення здатності пристосуватися до будь-яких умов життя. У деяких культурах вважається, що жаба приносить удачу і багатство.

Вишенька. Одна ягідка може характеризувати свого володаря як непорочну і чисту людину. А якщо ягідки дві, це символізує тісний і нерозривний зв’язок з коханою людиною.

Компас. Таке татуювання може говорити про свого носія, як про людину відважну, що любить пригоди і нові відчуття.

Конюшина. Популярну в татуюванні четирехлістну конюшину практично нереально зустріти в реальному житті. Кажуть, вона приносить удачу, символізує магію і чудеса.

Невеликий слон. Східна культура приписує цій тварині значення удачі. Також можна зустріти і значення спокою, сили, надійності.

Перо. Люди з таким татуюванням відрізняються великою любов’ю до власної свободи і нескореності.

Морський коник. Такий малюнок підійде людям-оптимістам, які не зациклюються на своїх проблемах, а воліють справлятися з ними жартома.

Совушка. Це зображення досить містичне. Крім того, воно символізує життєву мудрість.

Мандала. Така тату вважається священним знаком. Вона забезпечує своєму власникові удачу і везіння в житті.

Напис. Зазвичай, люди пишуть знамениті цитати, які стали для них значущими або сходяться з їх переконаннями і поглядами. Але варто бути акуратним, адже не факт, що з часом ваші погляди залишаться колишніми.