Татуювання блискавка

На думку фахівців, серед всіх явищ природи татуювання з блискавкою є дуже затребуваними.

Татуювання блискавки можуть набивати на тілі практично в будь-якому стилі. Це може бути як графіка, мінімалізм, так і стиль тату реалізм. Доповнюватися малюнок може хмарами, дощем. На рахунок колірної гами, найчастіше використовуються жовтий, чорний, помаранчевий, синій, червоний кольори.

Своїм символізмом і значенням тату блискавка зобов’язаний древнім міфам Старої Греції. Вважалося, що це атрибут, знак Громовержця Зевса. Якщо вірити легендам і міфу, бог використовував її в якості своєї зброї. Використовував тільки якщо його щось або хтось сильно розгніває. Один удар блискавки здатний стерти в порошок будь-якого супротивника.

Також цей знак був і в образах інших богів, інших народів. Наприклад, бог Гефест, Перун, Тор, Хаддад. Люди вірили, що блискавка, потрапляючи на землю, своїм ударом розділяє її і пробиває шлях у світ мертвих. Тому часто це було символом переходу в загробний світ.

У зв’язку з такою приналежністю даного знака до божества, такий знак може нести значення влади, могутності, верховенства.

Часто блискавку пов’язують і самим Богом. У семітській традиції вона символізувала Слово Боже. Вона позначала справедливість, правосуддя і розплату за скоєні гріхи в житті. Це вважалося якоюсь карою Небесною грішникам. Якщо говорити саме про християнство, то люди вірили, що саме за допомогою блискавки вершитиметься Страшний суд.

У природі це явище супроводжується завжди опадами і грозою. Тому в стародавні часи таке явище вважали ще й знаком родючості, гарного врожаю. У народі вірили, що удар блискавки наділений великою запліднюючої міццю, силою і тільки допомагає в сільському господарстві.

Також таке татуювання з блискавкою може символізувати осяяння, просвітництво, нові знання, істину. В індуїзмі вважають, що це символ розуму, космосу, космічних знань.У буддизмі цей символ сприймають як духовну силу, натхнення.

Іноді можна зустріти в татуюванні з блискавкою значення вірності і відданості. Вона ніби проходить крізь відстань і час, падаючи з небес. Також її пов’язують з явищем життя і смерті, як сила, що може і зруйнувати і створити.

Також зустрічається сприйняття такого татуювання як оберега. Ще в давні часи для свого захисту від природних явищ, стихій на морі, тату блискавки набивали на своєму тілі моряки.