Татуювання як символ молодості: 59-річний бодібілдер покрив все своє тіло татуюваннями, щоб виглядати молодше

Татуювання як символ молодості: 59-річний бодібілдер покрив все своє тіло татуюваннями, щоб виглядати молодшеФахівці тату студії нещодавно були здивовані новиною, що на старості років, молодий душею пенсіонер з Великобританії (Манчестер) раптом прийняв шалене рішення зробити собі татуювання. При чому не банально, один простий малюнок, а повністю покрити сої тіло тату.. На здійснення свого бажання старому знадобилося більше одного року, чотирнадцять місяців, і чимала сума грошей.. Мабуть, велика частина заощаджень чоловіка… але без сумнівів, результат виявився просто приголомшливим.

Рею Хоутону, так звуть старого, крім татуювань знаменитий у своєму рідному місті ще і своїм способом життя – він відомий бодібілдер.

Своє перше професійне татуювання він зробив ще в 58 років. Хоча і це також виявилося не банальним малюнком. Це були цілі рукави, на обидві руки. Причиною цьому було бажання приховати наколки, які були ним зроблені ще за часів служби в армії. Згодом, ці наколки просто стали жахливим партаком і спотворювали підкачане тіло чоловіка. Рей навіть соромився своїх тату на тілі, що дуже заважало йому в профессійній кар’єрі бодібілдера, які пишаються своїм тілом і часто показують на людях.

Хоча старі наколки були тоді не єдиною причиною цього рішення. Чоловік вірив, що татуювання зможуть приховати і похибки його тіла, адже як не крути, тіло з роками не ставало красивим і пружним.

Побачивши результат, своїх новеньких рук з татуюваннями, Рей був у захваті. Тіло було просто шикарним. Саме такий досвід і надихнув чоловіка до своїх 60 років набити ще нових татуювань. Бодібілдер зважився покрити своє тіло малюнками повністю. Цілих 14 місяців старий був клієнтом тату майстра, тривалість сеансу при цьому була не менше восьми-дев’яти годин на день.. І ось мрія збулася-тіло Рея покрите повністю татуювання, з голови до ніг. Найбільш йому сподобався стиль тату Маорі. Як було підраховано, обійшлася мрія чоловікові в більш ніж 60 тисяч євро.
І ось сьогодні бодібілдер ні на хвилину не 5шкодує про своє рішення і отриманий результат. Він любить своє тіло і свої татуювання. Як зізнається сам Старий, зараз він став себе почувати молодше років на десять, так точно, а то й більше.

Так само йому дуже подобається, що з цього часу до нього почали проявляти інтерес і просто перехожі на вулиці. Захоплені люди просять сфотографуватися з ними, і навіть молоді дівчата почали проявляти інтерес, що дуже йому лестить.