Значення татуювання монстри

татуювання монстриВ татуюваннях часто зустрічаються вигадані міфічні персонажі. Це не дивно, адже багатьох приваблює містика і загадковість. При цьому, одні вибирають позитивних персонажів, а іншим цікавіше наносити на шкіру похмурі образи. Розберемо значення татуювання монстри.

Існує ціла енциклопедія надприродних персонажів, в якій класифіковано всіх потойбічних істот: монстри, вампіри, перевертні, чорти та ін.. Всіх їх сміливці іноді наносять на шкіру в якості тату. Звичайно, така ідея прийде в голову тільки сміливій людині, якій все одно на думку оточуючих і на осуд. Можливо навіть атеїсту або представнику якоїсь субкультури.

Значення татуювання монстри — це виклик, протест, прояв своєї внутрішньої сили і своєї «темної сторони». Однак, може бути і прямо протилежний символізм. Іноді монстрів наносять на шкіру як нагадування про те, що варто завжди залишатися людиною і жити в злагоді з совістю і добром. Всім нам час від часу приходять в голову не дуже благі думки. Грубо кажучи, кожна людина в житті піддається спокусі злом. Тому варто завжди пам’ятати про душевну чистоту.

Зазвичай такі малюнки роблять в стилі хоррор, в страхітливих образах і зазвичай в чорно-білих тонах, іноді з додаванням червоного. Монстри можуть виглядати абсолютно по-різному. Тут кожен вибере те зображення, яке здається йому найбільш відповідним такому визначенню. Найчастіше вибирають персонажів з усіляких фільмів жахів. Це може бути як спотворений вигляд людини, так і абсолютно вигадана істота. Приміром, сутність, схожа на скелет, з атрибутами демона: іклами, чорними крилами або рогами. Звичайно, зобразити монстра на шкірі можна і в графічному чорно-білому вигляді, і в мініатюрному символічному; однак, найефектніше буде виглядати саме об’ємне реалістичне зображення. Чим більш страхітливим буде образ монстра, тим крутіше буде виглядати тату. Найголовніше — знайти досвідченого тату-майстра, який зможе втілити таку складну задачу.

У будь-якому випадку, таке татуювання на шкірі буде характеризувати свого власника як сильну особистість, адже боягуз такий малюнок на шкіру точно не нанесе. До того ж, цій людині все одно, що її тату можуть засуджувати оточуючі, можливо їй навіть хочеться привертати увагу і епатувати, викликати погляди і обговорення.