Морська тематика тату. Корабельне оснащення: якір, гарпун, компас та ін – значення татуювань

Морська тематика тату. Корабельне оснащення: якір, гарпун, компас та ін - значення татуювань

Мореплавці можливо і не підозрюють про свій внесок в культуру татуювань. Солідний багаж історії морської справи, будь-то військової або торгової, містить в собі безліч легенд, звичаїв і символів без яких вони втратили б свою осмисленість. Наведемо приклади деяких із символів характерних для моряків.

Гарпун – означає, що людина має безпосереднє відношення до риболовного флоту. Зображення з хрестами зазвичай наносилися на ступні, для того що б відлякати акулу. Відповідно таке тату відноситься до атлантичного флоту.

Особливе місце серед морських символів займає морський компас. Кортушка компаса (або зірка) відповідно до повір’їв допомагає моряку знайти дорогу додому.

Ластівки так само можна віднести в категорію морських. Тату Ластівка, так само як і компас, наколювалася моряку на удачу!

Морські вовки-бувалі моряки, що перетнули екватор, носять тату з зображення Черепахи на задніх лапах. Тим же Значенням володіє і малюнок нептуна.

Одним з найпопулярніших морських символів є якір. Значення якоря як татуювання різноманітне. В першу чергу, якір має відношення до торгового флоту. Він так само може означати приналежність до Атлантичного флоту. Якір як символ, означає стабільність і стійкість перед бурями і труднощами. Здатність гідно виносити тяготи. Схожість якоря з хрестом так само наділяє цей символ релігійним, християнським змістом. Хрест надії – це тату якоря з хрестом. Як можна зрозуміти з назви, він символізує надію. Мрії про мандри і мореплавання так само можуть бути виражені в зображенні якоря.

На честь або в пам’ять про якесь судно, часто роблять малюнок даного корабля (вітрильника), що спокійно пливе по хвилях.

Морські татуювання часто зав’язані на темі повернення додому і багато сюжетів, так чи інакше, символізують саме це значення