Значення татуювання морський коник

татуювання морський коникБагато людей шукають оригінальні ідеї для тату. Їм не хочеться повторювати банальні малюнки, які вже є у мільйонів інших людей; їм хочеться знайти не тільки красиве зображення, але щоб і символізм воно мало цікавий. Наприклад, оригінальне значення татуювання морський коник.

Морський коник – дуже незвичайна тварина, не схожа ні на кого іншого. Його голова нагадує голову коня, але при цьому, мешкає істота в морських глибинах, саме звідси і назва. Через дивний зовнішній вигляд, багато людей сприймали морського коника, як містичну істоту, і приписували йому різні магічні властивості в безлічі легенд і міфів. Вони наносили його зображення на фрески в храмах.

Значення татуювання морський коник — це оригінальність і індивідуальність, несхожість на інших. Дійсно, це абсолютно унікальна тварина, самець якої здатний виробляти потомство. Також важливий і символізм істоти в культурах і епосі різних народів світу. Люди вірили, що морський коник перевозить душі померлих у загробний світ. А в Стародавній Греції навіть вважалося, що саме їх запрягав у свою колісницю бог моря Посейдон. Моряки ж звернули увагу на вміння коника обертати очі у всілякі способи, тому вважали його символом уважності і спостережливості, і в цілому — оберегом. Так і в татуюванні морський коник стане амулетом. Також символічно він уособлює цілеспрямованість і добродушність, позитивне ставлення до життя і людей. Таке тату допоможе своєму власникові йти до своїх цілей, не здаватися під тиском труднощів і життєвих обставин, і при цьому не втрачати віри в себе і позитивного настрою. Він буде своєрідним амулетом і помічником в досягненні цілей.

У будь-якому випадку, цей символ має тільки сприятливе значення, адже сама істота-вельми доброзичливе і нешкідливе. Найголовніше — знайти хорошого досвідченого тату-майстра і підібрати вдалий ескіз.

Звичайно, таку ідею обере людина з нестандартним мисленням і творчим підходом. Це позитивна, Добра, доброзичлива людина, оптиміст. Зовнішній вид морського коника дуже пізнаваний, тому що унікальний. Так що таку ідею можна виконати в будь-якому стилі тату, будь-якого розміру і на будь-якій частині тіла, він все одно буде пізнаваний. Це абсолютно універсальна ідея, але все ж частіше її вибирають дівчата, адже виглядає морський коник дуже витончено і мило.