Значення татуювання мозок

татуювання мозокУ пошуку оригінальної ідеї для майбутнього тату, багато людей цікавляться символізмом найнесподіваніших зображень, які навіть дивно представляти як татуювання. Проте, саме з такими ідеями виходять найбільш нетривіальні, стильні і вражаючі малюнки на шкірі. Наприклад, дуже цікаве значення татуювання мозок.

Зустріти такий натільний малюнок можна не так часто, і це робить його дуже оригінальним. Цю ідею обере людина з творчим підходом і впевненою натурою. Це — інтелектуал і мислитель, який завжди прагне дізнаватися щось нове і розвиватися.

Значення татуювання мозок-це звичайно ж, мудрість, інтелект і ерудиція. Для її власника саме саморозвиток в цьому напрямку — найголовніше в житті. При цьому, на значення тату буде впливати, як саме мозок буде зображений і які з ним будуть додаткові елементи.

Дуже цікава ідея — це мозок у формі лампочки, або з лампочкою зверху. Відомо, що такий образ означає виникнення хорошої ідеї. Таке татуювання допомагатиме знаходити вдалі рішення в будь-якій ситуації, розвивати кмітливість і “соображалку”.

Оригінально і вражаюче виглядають татуювання, в яких мозок, як маріонетка на ниточках, управляється чиєюсь рукою. Символізм такого зображення може бути подвійним. З одного боку, людина таким натільною малюнком може говорити про те, що всі ми не володіємо своїм життям, і є вищі сили, які вирішують за нас. З іншого боку, таким малюнком людина може підкреслювати своє особисте вміння керувати іншими людьми.

Ще один цікавий варіант тату з мозком, коли ліва півкуля виконана у стриманій, графічній манері, а права навпаки — в яскравому, барвистому варіанті. Ми знаємо, що ліва півкуля мозку відповідає за аналітичне мислення, а права — за творчість. Саме такий символізм і буде нести дане тату.

Часто поруч із зображенням самого мозку в тату наносять написи, які символічно уособлюють думки. Таким чином, людина акцентує увагу на тому, що для неї найголовніше, про що вона зазвичай думає і концентрується.

Також іноді на шкіру наносять малюнки, із зображенням голови, у якої відкрита черепна коробка і в мозок щось сиплять або «пудрять». Цей образ буде говорити про те, як соціум намагається нав’язати людям свої ідеали, думки, прагнення, мрії і стереотипи. Звичайно, людина, яка обере таку ідею — як раз проти «запудрювання мізків», вона прагне бути вільною від цього і завжди мати свою думку.