Татуювання з персонажами Месників

Татуювання з персонажами МесниківТатуювання з героями коміксів Marvel дуже популярні. Особливо це стало набирати обертів в останні роки, коли в світ вийшло багато кінокартин, які отримали мільйони фанатів по всьому світу. Зазвичай татуювання з персонажами Месників наносять шанувальники даного кіновсесвіту. Часто певного героя вибирають, вважаючи, що мають з ним схожість або з мрією мати такі ж, як у нього суперздібності. Таких персонажів безліч, але деяких наносять на шкіру у вигляді тату частіше за інших.

Звичайно, найпопулярніший герой-це Людина-Павук або Spider man. Абсолютно кожному з нас він відомий ще з дитинства, з фільмів, мультфільмів, мультсеріалів, численних ігор за мотивами історії з цим персонажем. Його мега впізнаваний червоно-чорний костюм, ніби в дрібну павутину, унеможливлює його не впізнати. А його надздібність переміщатися по великих просторах за допомогою павутини, зробила його найулюбленішим героєм Месників по всьому світу.

Також дуже часто набивають татуювання із зображенням Халка. Цей персонаж також дуже впізнаваний: дуже висока, сильна і могутня людина із зеленою шкірою стала символом мужності, нестримної внутрішньої сили. Тому саме чоловіки дуже люблять наносити його на шкіру у вигляді натільного малюнка, щоб проявити відповідні якості в собі.

Могутній Тор-герой, що володіє величезним набором надздібностей, сил і якостей також дуже любимий тату-фанатами. В кіно його виконав красень Кріс Хемсворт і образ вийшов настільки гармонійним і естетичним, що саме кадри з фільму і наносять на шкіру у вигляді тату.

Ще один відомий голлівудський красень — актор Кріс Еванс втілив у кіновсесвіті Marvel персонажа — Капітан Америка. Цей персонаж задуманий як ідеальний, досконалий. Власне, так само він і виглядає в кіно. Тому тату з його зображенням теж часто роблять в реалістичному вигляді за мотивами фільмів.

А ось Карітан Марвел в кіно-жінка. Красива і могутня, яка пережила багато труднощів не втративши при цьому сміливість і мужність. Такий натільний малюнок стане гарним уособленням сучасної жінки — тендітної і витонченої зовні, але сильної і незламної всередині

Також улюбленим героєм тату-любителів є Малюк Грут — миле маленьке живе деревце. В якості натільного малюнка він завжди виглядає дуже приємно і позитивно.

Звичайно, знайшовши досвідченого тату-майстра Ви можете нанести на шкіру абсолютно будь-якого персонажа Месників, того, хто Вам ближче по духу і приємніше на душі.