Персонажі мультфільмів в татуюваннях

Персонажі мультфільмів в татуюваннях
Напевно, ще з самого дитинства у кожного з нас залишилися любов і спогади про мультфільми і улюблених персонажів з мультиків. Так і сьогодні діти так само, як і колись дорослі просто в захваті від фантастичних героїв сучасних мультфільмів. Персонажі дитячих фільмів можуть мати як добрий, позитивний, так і навпаки негативний зміст і характер. Саме таких анімаційних персонажей і використовують досить часто в своїх ескізах досвідчені тату-майстри, а зацікавлені клієнти з радістю наносять такі малюнки на своє тіло. Зазвичай, вибір майбутнього татуювання залежить від улюбленого мультфільму людини або ж вподобаного характеру, історії, в яку потрапив той чи інший персонаж знаменитого мультика.

Класичним вибором, як не дивно, є мультфільм за участю Міккі Мауса — маленького мишеняти. При чому в татуюваннях використовують не тільки самого Міккі, але і всю його компанію, інших персонажів серії цього мультфільму.

Варто також віддати належне в популярності і інших диснеївських персонажів. Наприклад, тату Чеширський Кіт став окрасою не одного тіла у вигляді тату з його зображенням. Аліса в країні чудес, Бембі, русалки, Чіп і Дейл, принцеси й феї зайняли певну область в сфері тату мистецтва. Вважається, що всі ці діснеївські герої так полюбилися людям за рахунок їх доброго характеру, серця, справедливості і шарму.

Говорячи про використання мультяшних героїв в тату, не можна не згадати і про улюблений багатьма мультсеріал «Сімпсони». Вважається, що це найтриваліший мультфільм в історії, який був популярним більш ніж в ста країнах світу! Тому і не дивовижна така популярність героїв Сімпсонів по всьому світу.

Також буквально з перших же днів випуску мультсеріалу «Футурама» з’явилися і нові татуювання із зображенням його героїв. Популярність цих персонажів також захоплює практично всі країни світу з 1999 року.

Ще одними з найбільш затребуваних знаменитостей мультфільмів є герої серії мультиків «Парк Південного періоду» – Бівіс і Батхед. Це і не дивно, адже своїм колоритом і харизмою, нехай і мультяшні герої, вони підкорили не одного глядача.

Окремим видом мистецтва тату можна вважати японське аніме. Безліч сучасних японських мультиків принесли для тату індустрії величезну кількість нових і свіжих ідей.

Ну і звичайно ж, не можна не згадати і про рідні нам, радянські мультфільми. Кіт Леопольд, герої «Ну постривай!» заєць і вовк, крокодил Гена і Чебурашка, Вінні Пух радянський, Карлсон і навіть Їжачок в тумані — це далеко не повний список всіх улюблених нам героїв мультфільмів з дитинства.