Татуювання, які не слід робити справжньому чоловікові


Ще з найдавніших часів вважається, що шрами, рубці тільки прикрашають справжніх чоловіків. Навіть у сучасному світі багатьма прекрасними дівчатами чоловіки з натільними малюнками, татуюваннями вважаються більш привабливими, сильними і мужніми.

Хоча, звичайно ж, не можна не відзначити, що далеко не будь-який малюнок підійде для чоловіків і буде актуально виглядати на їх тілі. Вашій увазі надано список татуювань, які можуть зіпсувати враження про їх носія.

1. Татуювання з ієрогліфами. По-перше, така ідея абсолютно не є новою і оригінальною на сьогоднішній день. Практично у кожної татуйованої людини є саме ієрогліф на тілі. При чому це стосується також і прекрасної половини суспільства. Ну і не менш значним фактом залишається те, що достовірно ніхто не знає, що саме означає і який сенс несе певний ієрогліф. Це може бути навіть найбезглуздіша і дурна фраза, з якою доведеться жити дуже довго. До того ж, якщо вам сподобалася напис або слова, краще їх написати в зошиті або в статусах в соціальних мережах, а не на своєму тілі. Адже погляди на життя можуть мінятися не один раз.

2. Імена коханих. Напевно, немає сенсу пояснювати причину, чому не можна набивати таке татуювання) Дівчина, як би не хотілося і не вірилося Вам зараз, може піти, ви можете розлучитися, а напис на тілі, залишиться як тавро на все життя. До того ж і нова любов може не оцінити такого пориву і знака з минулого!

3. Напис зіб словом «Мама». Безумовно, всі ми любимо своїх батьків. Але писати це на своєму тілі просто не етично. Краще доводити свою любов до них тихо.

4. Татуювання з суб культур. Напевно, Ви погодитеся, що такі татуювання в основному роблять собі підлітки. І говорити про те, що з роками Ваші погляди і цінності поміняються, не варто. А старі нагадування про минулі часи і дурниці можуть в майбутньому тільки злити і дратувати.

5. Не варто набивати татуювання з портретами своїх родичів і близьких, тим більше відомих діячів мистецтва або спорту. По-перше, знайти фахівця, який зміг би зробити таке татуювання професійно зробити таку роботу, а не зіпсувати Вам тіло на все життя, не так і легко.

6. Мультяшні персонажі. Як би ви не любили дивитися мультики, але не потрібно ними вкривати своє тіло. Як мінімум, на чоловічому тілі це виглядає смішно.

7. Наколка на попереку. В цьому випадку, напевно, Ви і самі розумієте, чому не варто робити татуювання на такому місці. Не чоловіче воно, не треба!)

8. Жартівливі тату з пупком. Перша причина, чому цього краще не робити, це те, що експерименти з пупком – фішка дівчат. Та й чоловічий живіт з роками не стає стрункішим…

9. Татуювання на обличчі. Малюнки на обличчі зазвичай відштовхують оточуючих. До того ж дуже мала ймовірність, що з тату на голові Вас візьмуть на нормальну, перспективну роботу.

10. Тату на статевих органах. Ну по-перше, це просто нереально боляче! По-друге, це свого роду просто збоченство!

Задайте вопрос - мы онлайн!