Музичні татуювання: Гітара, Магнітофон, Діджей, Ноти, Скрипковий ключ

Музичні татуювання: Гітара, Магнітофон, Діджей, Ноти, Скрипковий ключ

Найчастіше, музичні тату, зустрічаються у творчих людей, захоплених музикою, співаків і співачок. Значення всіх музичних татуювань – це, звичайно ж, велика любов до музики. Людей, що мають відношення до музики і мистецтва, сприймають як обдарованих і незвичайних. Дуже красиво виглядає тату у вигляді скрипкового ключа. Його форма надає родзинку малюнку і привертає увагу. Дівчатам підійде малюнок з додаванням нот або музичного інструмента, на якому вона грає, і це додасть ефект музикальності. Чоловікам підійде строгий малюнок скрипкового ключа, більш мужнього, у вигляді музичної картини: на тлі сторінок нотного альбому з нотами, які розлітаються в різні сторони.

Можна побачити татуювання скрипкового ключа на тілі багатьох музикантів і композиторів. Деякі люди вибирають такий малюнок, що не мають відношення до музики, але які відчувають себе творчими особистостями. Чоловіки наносять тату на плечі і на спину. Дівчата на будь-яку частину тіла. Татуювання підкреслить тонку талію, ніжний вигин шиї і красиву щиколотку. Якщо використовуються яскраві кольори фарб – значить, любов до музики проявиться у всіх фарбах. А для того, щоб лінії були чіткими, використовують чорну фарбу. Так само красиво виглядає і басовий ключ. Обидва ключа можуть бути виконані як самостійно, так і з доповненнями нот, метеликів, квітів.

Татуювання ноти може бути розташоване на будь-якій ділянці тіла. Часто її можна побачити навколо зап’ястя, у вигляді браслета. На нозі тату теж красиво виглядає, може бути виконано на нотному стані або окремими нотами. Чоловіки іноді зображують ноти, з яким-небудь музичним інструментом, або з більш агресивними малюнками, зі змією, драконом або з міфічним тваринам. Татуювання ноти, надихає музикантів, творчих людей і викликає захоплення у оточуючих людей.

Гітара – дуже поширений музичний інструмент, на якому можна виконувати музику різних стилів, від попси до класики. Татуювання із зображенням гітари підійде тонким цінителям музики. Часто зустрічається серед шанувальників рок-н-ролу. Символізує таке татуювання гармонійність внутрішнього світу людини, думки, почуття і дії його прекрасні. Підходить діячам мистецтва і культури, або наближеним до музичної діяльності чоловікам і жінкам. Зображується у верхній частині руки, на животі, спині і на стегнах. Колір татуювання теж має значення. Жовтий колір символізує радість, тепло, надію і любов. Але іноді, відтінок жовтого, може позначати траур і скорботу. А взагалі використовуються фарби коричневих, жовтих, білих і чорних кольорів. Кількість струн теж має значення. Це може бути 4, 5, 6, 7, 12 струнна гітара, все залежить від Вашого вибору.

Так само можна зобразити татуювання гітари з додатковими декоративними елементами, такими як зірочки, ноти і з різними завитками. При цьому гітара із зірочками символізує благополуччя, успіх. А татуювання з нотами говорить про велику прихильність до музики, і говорить про чудовий талант власника, і про його неповторність.