Татуювання на грудях

Татуювання на грудях
На думку одного з кращих тату салонів Києва, все більш популярними на сьогоднішній день стають татуювання на грудях. На цьому місці досить багато місця, щоб втілити практично будь-який малюнок, який забажаєте. У разі, якщо це чоловіче тіло, то татуювання завжди буде добре видно, а при бажанні можна легко приховати.

Складно навіть виділити кілька найбільш частих ескізів, які вибирають для грудей. Існує величезна кількість різних малюнків, які там будуть виглядати дуже ефектно. При чому підходять і подобаються вони людям будь-якої статі і віку. Також в останні роки спостерігається популярність на кольорові тату. Одноколірні йдуть потихеньку в минуле.

Часто клієнти тату салонів наносять собі на груди зображення серця. При чому серце — не банальні сердечка в романтичному стилі, а зображення справжнього, людського серця, з дотриманням усіх анатомічних нюансів в ньому. Напевно, вивести якесь одне смислове призначення і значення такого татуювання неможливо. Кожен в нього вносить свою зрозумілу тільки йому силу.

Зустрічаються також зображені на грудях птиці. Зазвичай їх зображують в польоті. При чому порода птиці теж повинна бути важливою. Наприклад, сова або ворон — мудрість і довголіття. Можна також зустріти птицю, яка в лапах тримає серце!

Завжди були популярними різні написи. І груди — не виняток! Для цього місця вибирають красиві і розмашисті шрифти, щоб татуювання розташувалося на всі груди. Значення написів може бути абсолютно різним, відповідно до цінностей і внутрішньому світу носія татуювання.

Місця для малюнка на грудях достатньо, тому поширеним є варіант, коли набивають кілька татуювань на грудях, іноді навіть і не пов’язаних за змістом між собою. Зустрічаються і парні татуювання, зліва і справа відображають одне інше, як в дзеркалі.

Сам процес нанесення тату на груди досить нескладний. Завдяки порівняно рівній поверхні, малювати по шкірі швидко і легко. Та й місце вільно дозволяє своїм розміром. Єдиним, але досить вагомим, мінусом є те, що через ніжну шкіру грудей набивати там татуювання може бути дуже боляче. Найболючішими вважають такі місця, як ключиця, передпліччя, сонне сплетіння, де можливий і контакт з кісткою.

За часом татуювання на грудях може займати як годину, так і цілий день! Все залежить від ескізу, обраного Вами! Так що запасіться терпінням, адже краса вимагає жертв!)