Татуювання на кавову тематику

Татуювання на кавову тематикуЗазвичай ми вибираємо ідею для майбутнього татуювання, виходячи з власних уподобань, поглядів і захоплень. Часто тату розповідає про роботу, улюблене заняття або хобі людини, про те, без чого вона не може жити. У наш активний час, коли кожна хвилина на рахунку і необхідно постійно бути в бадьорому й активному стані, багато людей не уявляють собі життя без кави. Тому виникає все більше ідей тату на кавову тематику.

Вченими давно доведено, що кофеїн — це наркотик. Він викликає звикання і постійно вимагає збільшення дози, даючи натомість тимчасовий прилив бадьорості. Але якщо кава-наркотик, то найприємніший, смачний і ароматний. Напевно, жоден інший напій не має такої величезної кількості фанатів по всьому світу. Багато з яких роблять тату на його честь.

Татуювання на кавову тематику бувають різні. Звичайно, найпоширеніші — зображення чашки. Це дуже універсальна ідея для тату. Малюнок у вигляді чашки підійде і дівчині і чоловікові будь-якого віку і соціального стану. Розмаїття стилів і варіантів ескізу не має меж, все залежить тільки від Вашої фантазії. Тату може бути виконане в графічному чорно-білому варіанті, в барвистому кольоровому або об’ємному реалістичному. Часто такі малюнки на шкірі підписують певним написом, який визначає ставлення людини до бадьорого напою.

Однак, найчастіше тату на кавову тематику роблять бариста. Бариста — це людина, чия професія — робити каву. Звичайно, хтось ставиться до такої роботи, як до тимчасового заробітку, але є і ті, для кого кава стає головною пристрастю і головною справою життя. Вони розбираються у всіх сортах кавових зерен, у всіх різновидах і особливостях напою. До речі, за статистикою, бариста, офіціанти і бармени — найбільші любителі татуювань серед сучасної молоді. В тому числі, вони часто набивають тату на тему кави.

Крім зображення чашки на шкіру наносять і інші кавові символи, наприклад, кавове зерно. Такі тату або зображують в мініатюрному символічному вигляді, або як частину великої тематичної композиції. Особливо атмосферно виглядають тату у вигляді турки. Так само професіонали кавової справи наносять на шкіру відповідні символи: кавник, кавомолку, холдер від кавомашини і навіть всю кавоварку цілком. Найголовніше — знайти досвідченого тату-майстра, який зможе філігранно виконати таке завдання.