Татуювання на колінах


За спостереженнями фахівців однієї з найпопулярніших тату студій у Києві, одним з місць для татуювання, що найрідше зустрічаються на тілі людини можна по праву вважати тату на колінах. Мабуть, в цьому списку вони займають почесне друге місце, після татуювань на голові. Хоча останнім часом і ця тенденція починає набирати популярності. Напевно, дуже складно зустріти на вулиці або серед своїх знайомих людину, яка має таке татуювання. Давайте ж розберемося в причинах такого загадкового явища.

Досвідчені і професійні тату-майстри, звичайно ж, в першу чергу почнуть говорити про специфічне місце і особливості шкіри на колінах. У цьому місці шкіра є дуже грубою, рухливою, не піддається легко під час сеансу татуювання. Тому зобразити на коліні гарний візерунок, малюнок, деталізований ескіз буде дуже і дуже складно. У будь-якому випадку, з будь-яким досвідом тату-майстра, малюнок не буде ідеальним, що в точності відобразить ескіз на папері.

Також, по-друге, не менш важливим фактором може бути і болючість процесу нанесення татуювання на коліні. Дуже добре подумайте, чи зможете Ви витерпіти ці відчуття, і чи настільки Ви взагалі хочете тату принципово на цьому місці!) Пошукайте в інтернеті відгуки та коментарі тих, хто через це пройшов. Впевнені, Ви будете вражені… Адже потрібно мати достатньо великий больовий поріг, щоб винести всі ті відчуття від даного процесу нанесення малюнка татуювання на тіло. Мало хто по справжньому до цього готовий, що б не говорили…

По-третє, це звичайно ж особливе значення і сенс, які мають татуювання на колінах. Навіть існують з цього приводу стереотипи, що на колінах можна бити тільки зірки. Адже дані татуювання притаманні більш кримінальному світу і відносяться до тюремних, «зонівських» наколок.

Різновидів тюремних татуювань зірки на колінах досить багато. Наприклад, восьмиконечная зірка в тюремному середовищі служить таким собі знаком, клеймом злодія. Традиційно, кримінальники за допомогою таких татуюваннь намагаються всьому навколишньому світу донести думку, що вони ні перед ким і ніколи не будуть стояти на колінах. Але при цьому, якщо в’язень хотів, щоб його так само і сприймали, для цього потрібно було довести, що він гідний цього татуювання. Тому йому належало пройти деякі випробування від співкамерників за це право.