Татуювання на куприку для дівчат

Татуювання на куприку для дівчатФахівці стверджують, що в сучасному світі, суспільствe варто відкинути всі забобони з приводу чоловічих або жіночих татуювань. Хоча існує всього одне місце, на яке чоловіки навряд чи колись зважаться. Йдеться про татуювання на куприку.

Дівчата часто вибирають таке місце. Адже будова жіночого тіла така, що до низу, ближче до куприка фігура більш розширюється. І в цьому до речі і полягає особливість і краса саме жіночого тіла, таке явище вважається дуже жіночним. У чоловіків, навпаки, ближче до стегон фігура звужується. Тому татуювання на куприку у дівчини завжди створюють ефект інтриги, привертають увагу. Може, з цієї причини існує припущення серед людей, що тату на куприку чоловіка говорить про його нетрадиційну орієнтацію. Звичайно ж, це все людські забобони, але чоловіки, як кажуть, від гріха подалі, таке місце навіть не розглядають як варіант для себе. Тому тату на куприку впевнено можна віднести до виключно жіночих татуювань!

Дуже великим плюсом є те, що такий малюнок буде дуже просто заховати від сторонніх очей. За винятком відпочинку біля моря, на пляжі в купальнику. Хоча якщо у Вас немає такої мети, то показати всім своє татуювання також не складе труднощів, підібравши відповідний одяг.

Якщо проаналізувати, які малюнки вибирають для такого місця дами, то це в основному теж дівоча тематика. Найчастіше, це метелики, зірочки, квіточки, кішечки. Нерідко зустрічаються персонажі зі зміїного сімейства. Дуже популярні різні візерунки, красиві орнаменти і сплетення. Ось такі малюнки часто несуть якийсь таємний сенс, відомий тільки самій власниці тату, а не просто естетичну красу.

Найголовніше правило, на думку тату майстрів, що малюнок повинен бути більш-менш симетричним, щоб виглядало татуювання красиво. Таке татуювання пізніше може стати проблематичним в загоєнні. Адже одяг буде тертися об малюнок, заважаючи відновленню шкіри.

Але також дуже важливо розуміти всім дівчатам, що тату на куприку вважається одним з найболючіших за відчуттями. Причиною цього є те, що шкіра на цьому місці дуже близько знаходиться біля кістки. Це як раз і посилює біль під час нанесення малюнка під шкіру. Тому варто уважно обміркувати і зважити можливості свого організму і больового порога. Адже якщо Ви не зможете стерпіти процес нанесення, татуювання може залишитися незакінченим або неякісно зробленим.