Татуювання на ногах – витонченість в кожному кроці

Татуювання на ногах - витонченість в кожному кроціТепер багато жінок і чоловіків, намагаючись надати своєму зовнішньому вигляду якоїсь пікантності, екстравагантності і загадковості, вибирають татуювання на ногах . Тут є велика площа для малюнка, що дозволяє не обмежувати свою творчу уяву і створити будь-який, навіть самий фантастичний малюнок. Також татуювання на ногах можуть чудово приховати деякі недоліки, повноту, або, навпаки, зайву худорлявість ніг, підкреслити достоїнства.

Вибираючи ескіз татуювання, кожен керується своїми уявленнями про красу і почуттям міри. Комусь достатньо додати до свого образу невелику родзинку, у вигляді бантика, метелика або написа. А хтось мріє створити на своєму тілі справжній шедевр художнього мистецтва, що включає і пейзажні замальовки, і якісь символічні ескізи, і навіть цілі тексти. Все це стало можливим, була б фантазія і бажання втілити свій задум в життя. Але в основному, люди вибирають золоту середину.

Татуювання на нозі має перевагу перед малюнком на зап’ясті або шиї, на відміну від них, візерунок можна вдало приховати. Якщо зробити його на верхній частині стегна, то навіть в міні-спідниці воно залишиться непомітним. Дівчата часто вважають за краще робити татуювання на підйомі стопи, верхній частині стегна або щиколотці. Дуже стильно виглядають візерунки у формі браслета або квітки, невеликого сердечка або кокетливої підв’язки, що доповнюють образ, що створюють імідж. А якщо дівчина одягне туфлі на шпильці, то татуювання ще більше приверне увагу своєю неординарністю та красою.

Але якщо представниці прекрасної статі обмежуються одним – двома татуюваннями невеликих розмірів, то чоловіки найчастіше роблять масштабні картини, які підкреслюють певні риси характеру: рішучість, мужність, спритність і т. д. Тут можливий великий розвиток творчої думки. Популярністю користуються зображення хижаків: вовків, левів, тигрів, ведмедів. Татуювання поділяються на кілька видів: традиційний стиль, що прибув до Росії з Америки, його основою є картинка, наближена до реального образу, японський стиль – більш складний, включає множинні візерунки, вигини, зображення драконів, ящірок, також можливе створення портретів, скопійованих з фотографій і чорно-білі татуювання, цікаво виглядають різні кельтські мотиви.