Татуювання на пальцях і їх значення

Татуювання на пальцях і їх значення
За спостереженнями фахівців, люди дуже часто цікавляться татуюваннями на пальцях. Можна припустити, що така популярність пішла від фанатів американської співачки Ріанни. Адже саме вона стала першою світовою знаменитістю, яка зробила собі тату на пальці.

Найчастіше вирішують набити собі на цьому місці різні написи, ієрогліфи, квіточки і алмазики. Звичайно ж, все в мініатюрному варіанті. Все це підійде для сучасної людини, яка не хоче демонструвати на загал своє татуювання, але при цьому хоче і тримати його завжди на виду у себе, щоб не забути про сенс, який воно несе.

Хоча також відповідальні тату майстри просто зобов’язані попередити своїх клієнтів про можливі наслідки вибору такого місця. Справа в тому, що шкіра на пальцях, долонях дуже ніжна і тонка. А ця частина руки кожен день задіяна в будь-якому процесі життєдіяльності. Тому малюнок на пальцях стирається дуже швидко. І є величезна ймовірність, що з часом фарба розпливеться, зітреться і красивий, милий малюнок перетвориться в пляму, при чому не чітку. Звичайно ж, як варіант, можна сходити на корекцію і все підправити. Але так робити доведеться практично раз в місяць. З цієї причини дуже добре задумайтеся, перш ніж зробити тату на пальці. До речі, не всі майстри хочуть братися за таку роботу. Адже спочатку розумієш, що малюнок не залишиться красивим, як би цього не хотілося, і як би майстер не старався.

Ще однією зворотною стороною татуювання на пальцях є його минуле. Мало хто спочатку розуміє, що вони пішли з тюремного життя. А такі наколки завжди несуть значення, яке не буде актуальним для звичайної людини. Тому вибирати малюнок, слова для татуювання варто дуже уважно. Адже можуть не так зрозуміти, якщо це буде зроблено не «по понятіям». Що в свою чергу може стати реальною і неприємною проблемою.

Раз вже зайшла мова про тюремні наколки, варто розповісти докладніше і про їх значення. Істинний сенс того чи іншого малюнка зможе зрозуміти тільки той, хто був по той бік паркану, кому довелося сісти у в’язницю. Такі татуювання зазвичай виконані не якісно, без дотримань правил гігієни чи естетики. Та й краса не має в цьому випадку ніякого значення, найголовніше це вкладений сенс.

Якщо на пальці набите тату з зображенням хреста, це може говорити про те, що людина потрапила в місця не настільки віддалені ще в дитинстві, до свого повноліття. Якщо ж на ньому ще й намальовані вихідні промені, значить він потрапляв у в’язницю не один раз, а стільки скільки цих променів. Дуже важливе зведення для тих, хто замислювався про таке тату. Адже як показує досвід, такий малюнок досить популярний серед молоді, яка зовсім не пов’язана з таким способом життя.

Для злодіїв завжди були притаманні татуювання із зображенням павутини або павуків.

Можна також зустріти татуювання у вигляді перснів. Якщо по центру намальований білий хрест, значить перед Вами людина, що відсиділа за крадіжку. Якщо ж чорний квадрат, значить перебувала покарання повністю, без можливості вийти достроково. Якщо ж раптом помітите по центру шахову дошку або сонце, значить людина походить з сім’ї, де сиділи практично всі, в кожному поколінні. Напевно не варто говорити, що таких людей слід було б уникати. І тим більше не потрібно робити собі таке татуювання, якщо ви йому не відповідаєте.

До речі, слід звертати увагу і на насиченість кольору татуювання. Якщо воно світле, значить людина спокійна і адекватна. Якщо ж вона дуже темна, то від таких людей варто триматися якнайдалі. Вони мають агресивну вдачу і запальний темперамент. Можливо навіть, перед Вами вбивця. Хоча також варто врахувати і той факт, що з роками татуювання стираються і світлішають, особливо на пальцях…