Татуювання на плечі

Татуювання на плечіЩе з дуже давніх часів були дуже популярні в народі татуювання на плечі. У часи язичництва, малюнки на тілі використовували, як частину обрядів, оберіг від злих сил, різними знаками позначали людей, що належать до якого-небудь племені і роду. Також і в наші часи на плечі моряки і військові часто набивають собі татуювання герба своєї військової частини, значущі дати в житті, символи на удачу. Такий вид прикраси популярний у всіх країнах.

Напевно, не буде несподіванкою той факт, що плече — одне з найпопулярніших місць на тілі людини для нанесення татуювання. І цьому є кілька причин! На плечі досить просто набити будь-який малюнок за рахунок порівняно гладкої поверхні і зазвичай достатньої кількості місця для малюнка. Також при бажанні татуювання на плечі досить просто заховати під одягом. Контури плеча дозволяють зробити унікальний і оригінальний малюнок. Різні татуювання стародавніх племен, східні змії та дракони, зображення тварин і квіткові візерунки будуть дуже вигідно виглядати на цьому місці. З часом малюнок на плечі не буде змінюватися, на відміну від деяких інших місць — живіт, груди, за фізіологічних особливостей.

Наймоднішими і популярними малюнками для тату на плечі є етно татуювання, портрети, візерунки, знаки зодіаку, всілякі зображення тварин.

У наш час татуювання на морську або військову тему поширені вже не тільки в суспільстві моряків і військових, але і серед простих людей. Досить часто можна зустріти на вулиці людину з тату морської зірки, чайки, русалки, риби або якоря. Також нерідко на плечі зображують портрети близької людини, дати народження і смерті когось із них і взагалі будь-які слова і символи, які завжди будуть нагадувати близьких.

Якщо ви зважилися набити собі татуювання на плечі, Вам також варто запам’ятати і кілька важливих нюансів. Так як плече — досить рухливе місце, воно вимагає особливого догляду за свіжим татуюванням. Слід також розуміти, що через таке розташування, плече дуже схильне до впливу сонця. Це може стати причиною швидкого вицвітання фарби. На щастя, татуювання можна з часом коригувати, надаючи старому малюнку нових яскравих фарб.