Татуювання на передпліччі: недоліки і переваги

Татуювання з неймовірною швидкістю вриваються в сучасну моду і суспільство в цілому. І набивають їх сьогодні абсолютно на будь-яку частину тіла. Напевно, складно сьогодні пройти по вулиці і не зустріти хоча б одну людину з малюнком на тілі, нехай і невеликим. Починаючи від пальців рук, закінчуючи вухами, їх роблять скрізь!

Але все-таки вважається, що найефектніше тату виглядають на передпліччі. При чому це відноситься як до чоловіків, так і до жінок! Місця досить, не дуже боляче бити малюнок і при бажанні можна легко заховати — невеликий список переваг і недоліків зображень на передпліччі.

Перейдемо ж до більш детального обговорення всіх переваг татуювань на передпліччі.

Передпліччя — одне з небагатьох місць на тілі, татуювання робити на яких найменш безболісно! Форма цієї частини тіла дозволяє зробити малюнок дуже ретельно, промалювавши всі дрібні деталі.

Як завжди, найпопулярнішими залишаються татуювання-написи. І передпліччя — не виняток. Дуже часто тут вирішують набити імена своїх дітей, коханих, родичів. Трапляються малюнки, які починаються. Припустимо, на лівій руці, а закінчуються на правій.

Серед чоловічої половини досить часто зустрічаються яскраві і в деякій мірі тату, що кидають виклик. Це можуть бути черепа, профіль царя або Бога, лицарі або чиїсь портрети.

Вибір дівчат падає зазвичай на менш примітні і помітні малюнки. Наприклад, невеликі цитати, пташки, квіточки, метелики.

На рахунок кольору татуювання також можна думати досить довго. Зазвичай, чоловіки вибирають просто чорні тату суворого стилю. На жіночому ж тілі можуть дуже чудово виглядати кольорові, барвисті і яскраві татуювання. Хоча завжди варто пам’ятати, що вибір малюнка і його кольору — індивідуальне рішення.

Звичайно ж, є і мінус. Татуювання на передпліччі-завжди будуть дуже видні. Тому можуть також і виникнути проблеми з пошуками престижної роботи і посади. Але навіть і цей мінус не страшний.)) Адже при бажанні завжди можна спробувати заховати татуювання під одягом.

Так що, якщо ви вже зважилися і налаштовані зробити тату на передпліччя-вибирайте варіанти малюнка і сміливо йдіть в салон. Професійні тату майстри завжди допоможуть з підготовкою ескізу і зроблять вашу тату просто неймовірним витвором мистецтва!