Татуювання на родимій плямі

Татуювання на родимій пляміРодима пляма-це щось наше особисте і індивідуальне, що робить нас особливими. Однак, далеко не всі родимі плями добре виглядають. Деякі з них викликають естетичний дискомфорт у своїх власників, так що ті намагаються якось замаскувати їх або красиво обіграти. Наприклад, роблять тату на родимій плямі.

Звичайно, всі родимі плями різні і зверху на деяких не можна робити тату, але на інших — можна. Тому багато людей вважають за краще перекрити неприємну пляму на шкірі, красивим художнім татуюванням. Звичайно, перш ніж приймати таке рішення, потрібно проконсультуватися з дерматологом і переконатися в безпеці такої процедури. Після цього потрібно прийти на консультацію до хорошого досвідченого тату-майстра, який зможе не тільки філігранно виконати Вашу ідею, але і підібрати максимально відповідний малюнок. Важливо, щоб татуювання гармонійно лягло на пляму і за кольором, і за формою, що не завжди просто зробити. Але професіонал, у якого є досвід таких робіт, впорається.

Також можливий варіант, коли родима пляма перекривається татуюванням не повністю, а виконує функцію фону, на якому майстер зображує відповідний малюнок.

Татуювання на родимій плямі не обов’язково повинні перекривати саму пляму. Зараз все частіше зустрічаються дотепні натільні малюнки, які не перекривають пляму, а цікаво її обіграють. Такий варіант ідеально підійде, якщо по самій плямі проходити голкою не можна. Тут вже головне – Ваша фантазія.

Наприклад, іноді пляма сама по собі, за формою нагадує людину, тварину, птицю, рослину або відомого вигаданого персонажа. Тоді тату-майстер додає елементів по контуру і малюнок виходить сам собою. Також, якщо родима пляма невелика, майстер може підібрати такий же колір фарби, як і у самої плями, і якби «домалювати» її в цікаву композицію.

Особливо цікаво виглядають тату, де родима пляма обігрується. Приміром, якщо її форма якби «розмита», то оригінально буде нанести трохи зверху тату у вигляді келиха, з якого вона «вилилася». Також якщо родимі плями невеликі, можна зробити фон нічного неба, додати елементів, і цятки будуть виглядати як зірки. Якщо пляма рівної круглої форми, то поруч можна домалювати баскетболіста або футболіста, а плямочка буде виконувати роль м’яча.

Одним словом, якщо Вам набридло негарна або нудна пляма на шкірі, то з допомогою досвідченого тату-майстра, Ви зможете її цікаво і естетично обіграти. Найголовніше — знайти дійсно хорошого фахівця.