Тату на руці написи: особливості, популярні ідеї та стилі

Татуювання з написами – не просто красива прикраса, але і спосіб самовираження. Тому вони ніколи не виходять з моди і є одним з найчастіших запитів в салонах. Якими можуть бути незвичайні ідеї для тату подібного роду на руці і який стиль вибрати для втілення свого задуму?

ЗМІСТ:

тату надписи на руке

НА ЛАТИНІ

Часто татуювання на руках робляться зі всілякими фразами латинською мовою. Чому саме Латинь? По-перше, вислови древніх філософів відрізняються глибиною, і багато хто вибирає їх в якості життєвого девізу. По-друге, такі ідеї можна виконувати в будь-яких стилях, що дозволяє майстру створити справжній шедевр. Залежно від обраного шрифту вони будуть виглядати по-різному: це може бути витончений «рукописний» варіант або лаконічні Готичні букви. Відмінно виглядає шрифт, стилізований під машинописний.

Є безліч фраз на латині, які можна використовувати в якості татуювання на руці. Ось найпопулярніші написи з перекладом:

тату надпись на латыниВислови древніх філософів відрізняються глибиною, і багато хто вибирає їх в якості життєвого девізу.

 1. “Omnia vincit amor” (любов все перемагає). Такий ескіз вибирають романтичні натури, які вважають, що світом править саме любов. Чоловічі написи можуть виконуватися в стилі чикано або готичним шрифтом, жіночі – витонченою в’яззю;
 2. “Carpe diem” (лови момент). Цей варіант підійде людям, які вважають за краще жити «тут і зараз» і не бажають упускати можливості, що відкриваються перед ними. Воно буде добре поєднуватися з зображеннями годинника (пісочного ,механічного і навіть сонячного);
  тату надпись на латыни
 3. “Dum spiro, spero” (поки дихаю, сподіваюся). Підходить тим, хто завжди вірить в краще і вважає, що зможе перемогти будь-які труднощі. Ескіз можна доповнити зображенням маяка, свічки або ліхтаря;
 4. “Non ducor duco” (не ведений, але веду сам). Ескіз сподобається тим, хто відчуває себе лідером по життю і вважає за краще не прислухатися до чужої думки. Така чоловіча ідея буде добре поєднуватися з зображеннями зброї, левів, тигрів і вовків.

Іноді ескізи тату відображають професію людини. Так, ескіз ” Noli nocere” (не нашкодь) може вибрати медик, а фраза «Dura lex, sed lex» (закон суворий, але це – закон) підходить юристам. Такі написи на латині відмінно поєднуються з професійною атрибутикою людини (медичними інструментами, зображенням поліцейського автомобіля або машини швидкої допомоги, зброєю і т.д.).

тату надпись на латыни на руке

РОСІЙСЬКОЮ

Тату написи на руці можуть бути і російською мовою. Цікаві тату для дівчат робляться з іменами членів сім’ї: чоловіка і дітей. Чоловічі татуювання з текстом містять мотивуючі фрази або життєві принципи, наприклад, «тільки Богу мене судити», «вірю тільки в себе» і т. д.

Варіанти російською можуть виконувати роль оберега або талісмана. Часто робиться фраза Спаси і збережи, яка доповнюється релігійними символами.

тату надпись на русскомЧоловічі татуювання з текстом містять мотивуючі фрази або життєві принципи.

Це – далеко не всі можливі ідеї. Руку можна прикрасити рядком з улюбленого вірша або пісні. Відмінною ідеєю є – з рядками з листа близької людини. А люблячі батьки часто просять, щоб майстер розробив ескіз на основі фото слова, яке написала дитина. Можна прикрасити руку словом “мама” або “тато”. Такі варіанти не тільки виглядають мило і зворушливо, але і є абсолютно унікальними і неповторними.

Написи для татуювання російською мовою можна підібрати в книзі улюбленого письменника. Іноді вибирають не коротку цитату, а цілий фрагмент з твору. Особливо ефектно такі роботи виглядають на зовнішній стороні плеча. Іноді вони оформляються як вирваний з книги фрагмент, тобто майстер створює ескіз у вигляді книжкової сторінки з нерівними, немов обпаленими вогнем, краями.

тат надпись на запястье

АНГЛІЙСЬКОЮ

Ще однією популярною ідеєю є написи зі змістом англійською мовою. Англійська ідеальна через свою лаконічність, тому подібні ескізи завжди затребувані.

Ось кілька можливих фраз для нанесення на руку:

 1. “Never despair” (ніколи не здавайся). Вона мотивує на перемоги і допомагає впоратися з невпевненістю в своїх силах. Цей вислів можна комбінувати з ескізами зброї, лука і стріл, виконаними в стилі примітивізму горами;
  тату слово на английском
 2. “One life, one love” (одне життя, одне кохання). Її вважають за краще однолюби, а також люди, які вважають, що знайшли своє життєве покликання. У першому випадку ескіз доповнюється зображеннями серця або квітів, у другому – предметами, які асоціюються у людини зі справою її життя. Наприклад, кистями – у художника, медичною символікою – у лікаря, пером – у письменника або поета;
 3. “All you need is love” (ти потребуєш тільки любові). Рядок з популярної пісні групи “Beatles” підходить особистостям, які вважають, що любов – головний шлях до щастя і гармонії. При цьому може матися на увазі як любов до інших людей, так і до самого себе. Можна прикрасити текст сердечками і яскравими квітами;
  тату на руке надпись
 4. “Never look back” (не озирайся назад). Стане відмінним вибором для тих, хто вважає, що минуле не повинно впливати на майбутнє і треба йти тільки вперед, залишаючи весь біль і печалі позаду. Така ідея відмінно виглядає поруч зі всілякими морськими мотивами, трояндою вітрів, компасом або маяком;
 5. “No fear” (немає страху). Такий ескіз вибирають сміливі люди, які вважають, що страхи тільки заважають йти до мети. Можна доповнити зображенням стрілою або лева чи тигра, що гарчить;
 6. “No pain, no gain” (без болю немає результату). Підійде людям, які вважають за краще йти до мети, не звертаючи уваги на перешкоди і втому. Часто її наносять спортсмени, яким доводиться докладати чималих зусиль для досягнення результату.тату надпись на руке

ІНШІ ІДЕЇ

Текст може містити значущу для людини дату: дату весілля або народження дітей. В цьому випадку дуже ефектно виглядає ескіз з римськими цифрами.

Часто в салонах клієнти просять прикрасити їх тіло ім’ям або ініціалами коханого. Вони можуть бути парними і іноді наносяться в день весілля, замінюючи обручки. Вони можуть бути розташовані на безіменному пальці.

тату слово на руке

Цікаво і незвично виглядають варіанти, виконані скандинавськими рунами. З їх допомогою можна “зашифрувати” будь-яку фразу або вислів. Правда, фахівці в області езотерики радять ставитися до рунічної писемності з обережністю, стверджуючи, що руни, нанесені на тіло, можуть змінити долю людини.

Незвично виглядають фрази, які наносяться на обидві руки і можуть бути прочитані, якщо людина приймає певну позу. Іноді їх робляться на пальцях, на кожному з яких розташовується тільки одна буква.

Можна стилізувати ідею схемою електрокардіограми. В цьому випадку після зображення декількох комплексів серцевих скорочень наноситься обраний вислів.

надпись на предплечье тату

СТИЛІ ВИКОНАННЯ

Може здатися, що всі такі варіанти на руці давно банальні і не можуть бути оригінальними. Однак це не так. Багато що залежить від того, в якому стилі буде виконане татуювання.

Стиль олд-скуд передбачає грубуваті накреслення букв і яскраві відтінки. Слова, при цьому можуть розміщуватися на певному тлі – на стрічці, яку утримують дві ластівки. У такій стилістиці можуть робитися як чоловічі татуювання, так і варіанти для дівчат. Якщо воно буде зроблене в стилі нью-скул, букви можуть бути написані таким чином, немов їх нанесли фарбою з балона на стіну.

тату текст на руке

Фрази на руці можуть бути виконані в стилі треш-полька. Він передбачає використання всіх відтінків червоного і сірого, а також включення в ескіз елементів реалізму. Подібні роботи зазвичай відрізняються масштабністю і являють собою «рукав», тобто фраза, яка нанесена від зап’ястя до плеча або ліктя. Однак в якості основи ескізу може бути обрана значуща для людини фраза.

Ніжні ідеї для дівчат на латині, написані немов від руки, можуть бути прикрашені квітами, метеликами, всілякими рослинними мотивами. Тату чоловічі можна доповнити зображеннями зброї, черепів. Написи російською добре виглядають на тлі слов’янської символіки, коловороту, символів язичницьких богів і богинь.

тату имя

ВІД ЯКИХ ІДЕЙ КРАЩЕ ВІДМОВИТИСЯ?

Перш, ніж робити будь-яке татуювання, потрібно добре обміркувати своє рішення. Адже позбутися від нього буде непросто.

Не кращим варіантом стане текст, що позначає сумну дату. Навіть через роки він буде нагадувати про трагічні події. Майстри радять не поспішати перед тим, як увічнити на своєму тілі ім’я коханого, особливо якщо відносини тривають недовго. Адже почуття можуть охолонути, через що татуювання доведеться або переробляти, або видаляти. Так, відома історія актора Джонні Деппа, який наніс на шкіру ім’я Вайнони Райдер і словом «назавжди». Після розставання ім’я “Вайнона” було змінено на слово “Вино”, в результаті чого вийшло: “Вино назавжди”.

тату на руке надпись

Людям деяких професій не варто робити тату на зап’ясті, яке буде складно приховати під одягом. У деяких організаціях (в правоохоронних органах і лікувально-профілактичних установах) через такі картинки на шкірі можуть відмовити в прийомі на роботу. Особливо це стосується всіляких провокаційних слів з нецензурної лексики. До останніх також варто ставитися з обережністю. Часто молоді люди, висловлюючи свій “бунт”, набивають на руках різні лайки, від яких в зрілому віці доводиться позбавлятися.

тату текст на плече

КРАЩІ МІСЦЯ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ

Тату на руці чоловічі можуть розташовуватися на будь-якій частині руки: на плечі, передпліччі, на зовнішній або тильній сторонах кисті, на фалангах пальців. Однак останній варіант не найкращий, так як на пальцях вони швидко стираються і втрачають свій початковий вигляд. До того ж, процес нанесення татуювання на пальці дуже неприємний і незручний для майстра.

Чоловічі тату написи можуть бути досить масштабними, займаючи всю руку від зап’ястя і до ліктя або плеча. Тату на передпліччі чоловічі відмінно виглядають як на зовнішній, так і на внутрішній сторонах.

тату надпись на английском

Дівчата вважають за краще слова невеликих розмірів, розташовуючи їх на зап’ястях або внутрішній стороні передпліччя. Іноді ідеї, що мають велике значення для свого власника, робляться на внутрішній стороні плеча: в цьому випадку вони практично непомітні і легко можуть бути заховані під одягом і їх не побачать оточуючі.

Написи тату нанесені на руці з глибоким значенням – відмінний спосіб самовираження. Перш, ніж робити татуювання, слід гарненько обміркувати, який сенс воно несе для людини, які асоціації викликає, на якому місці повинно бути розташоване. В іншому випадку є ризик, що через деякий час захочеться позбутися від татуювання.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ НАПИСІВ НА РУЦІ

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...