Татуювання на українську тематику

 

українські татуДля багатьох людей повага і любов до Батьківщини — священна. Вчені навіть стверджують, що патріотизм у людини — вроджена якість, на рівні інстинктів. Так чи інакше нам всім рідніше та країна, в якій ми народилися. Але деякі люди ставляться до Батьківщини більш серйозно, навіть роблять тату на її честь. Наприклад, останнім часом вельми популярні татуювання на українську тематику.

Історія України не була простою і народу часто доводилося відстоювати свою культуру, незалежність, мову і навіть свободу, працею і кров’ю. Тому патріотизм в крові і у сьогоднішньої молоді, яка із задоволенням наносить на шкіру відповідні малюнки.

Татуювання на українську тематику мають кілька найбільш популярних ідей. Найчастіше набивають тату у вигляді герба. Герб України дуже красивий і нагадує тризуб. Його можна зробити невеликим контурним, у вигляді маленького символу. Таку ідею наносять в прихованих від сторонніх поглядів, місцях; так би мовити, для себе. З іншого боку, можна зобразити герб у великому обсязі, в реалістичній 3D манері, що буде виглядати дуже ефектно, наприклад, на плечі.

Не рідше роблять тату із зображенням прапора. Український прапор у вигляді двох смуг жовтого і синього кольору виглядає дуже красиво. Як правило, прапор в татуюваннях не наносять у вигляді окремого образу, а як частинау більш об’ємної кольорової композиції.

Цікаво можна обіграти образ карти України, додавши національних образів, і виконавши в цікавій стилістиці. До речі окремі національні символи так само наносять у вигляді тату на шкірі. Так, круто виглядають гілочка калини з впізнаваними ягодами, або лелека, або польові квіти, наприклад дуже відомі в Україні чорнобривці. І багато інших образів, які частіше наносять на шкіру у вигляді об’ємних тату-композицій.

Дуже автентично виглядають тату у вигляді вишивки хрестиком. Національні українські вишиванки зазвичай роблять у двох кольорах: чорному та червоному. На шкірі в такій техніці роблять тату у вигляді браслетів, або квітів, як вишитих на тканині. Іноді, такі тату роблять і в чорно-білому варіанті, що є не менш впізнаваними. Найголовніше, в такій ідеї-знайти досвідченого тату-майстра, який зможе філігранно виконати таку витончену роботу. І звичайно ж, створити унікальний ескіз за Вашими побажаннями, не випадаючи при цьому, зі стилістики і смислового навантаження. А також, грамотно розташувати малюнок на шкірі.