Татуювання написи на латині

Татуювання написи на латиніТатуювання з написами завжди були, залишаються, і напевно, завжди будуть однією з найпоширеніших ідей. Такі тату універсальні, адже в них можна вкласти абсолютно будь-який сенс, а сам шрифт зробити в будь-якому вигляді і розмірі, на абсолютно будь-якій частині тіла. До того ж, нанести на шкіру можна вираз на будь-якій мові. Особливою популярністю користуються тату написи на латині.

Коли ми замислюємося про нанесення на шкіру тату, ми хочемо вибрати ідею не тільки красиву, але і з хорошим символічним значенням. Часто складно знайти і зрозуміти один конкретний символізм того чи іншого малюнка. Особливість татуювань з написами в тому, що не потрібно здогадуватися, що ж воно означає, сенс буде в словах. Написати на шкірі можна що завгодно: ім’я дитини, надихаючу фразу, нагадування про найважливіше в житті, цитату з книги і тд..

Хтось віддає перевагу маленьким тату-написам, наприклад, у вигляді одного слова і наносять їх в прихованому від сторонніх поглядів місці. А хтось вибирає об’ємні шрифти і фрази у вигляді великих тату, наприклад, на всі груди, спину або гомілку. Звичайно, перший варіант частіше вибирають дівчата, другий — чоловіки.

Комусь подобається, щоб сенс тату був зрозумілий, а хтось бажає зберегти його в таємниці. Перші наносять написи рідною мовою; другі ж вибирають іноземні мови, щоб зрозуміти, що написано, міг далеко не кожен. В такому випадку татуювання більш загадкове і особисте. Часто роблять написи англійською, французькою, китайською, арабською мовами. Однак. Найчастіше роблять татуювання написи на латині.

Латинь-гарна мова, що нагадує англійську. Сьогодні нею, звичайно, не говорять, проте саме вона була матір’ю більшості сучасних європейських мов. Саме цією мовою говорили і писали найбільші діячі Стародавнього Риму. А тому, безліч висловлювань — цитат дійшли до нашого часу відомими не тільки в перекладі, але і в оригіналі — на латині.

Найчастіше татуювання написи саме на латині, вибирають люди, яким близькі наука, філософія, культура або давня історія. Це ті, хто розвивається, по життю цікавиться різними питаннями і темами, шукає сенс життя і відповіді на внутрішні питання. Зазвичай це інтелектуальні і глибокі люди. Звичайно, дуже важливо, яку саме фразу, слово або цитату вибирає людина. За змістом напису можна багато чого зрозуміти про його власника. Адже кожен вибере ту фразу, яка максимально відображає його бачення світу, переконання та інтереси. Таке тату на шкірі дозволяє проявити свої внутрішні якості, заявити про себе, виразити індивідуальність і життєву позицію.

Тату-написи на латині дуже рідко роблять з власних текстів, перекладених на цю красиву мову. Зазвичай це або одне слово, що означає щось найважливіше для людини, яка вирішує нанести на свою шкіру таке тату; або ж це — відома цитата діяча з минулого. Багато фраз з історії стали по-істині крилатими. Звичайно, ми не можемо бути на всі сто відсотків впевнені в авторстві того чи іншого афоризму, проте це не впливає на наше ставлення до його сенсу і дотепності.

Саме написи на латині дуже часто вибирають відомі люди: футболісти, боксери, актори і музиканти. Часто ми бачимо такі тату на героях кінофільмів. До речі, в даному випадку фрази вибираються не випадково, вони певним чином характеризують персонажа, даючи нам про нього ще більше інформації. Часто саме татуювання напис на шкірі улюбленого співака чи спортсмена — кумира, надихає молодь на нанесення такого ж або подібного тату і на свою шкіру. Люди вірять, що вдало обрана фраза на шкірі допоможе знайти відсутні якості і блага: успіх в житті, багатство, любов, дружбу і тд.. А стилів і шрифтів, в яких можна втілити таку ідею — безліч, їх кількість збільшується буквально кожен день. Майстерність татуювальників також безперервно зростає і сьогодні, здавалося б, звичайний напис може виглядати на шкірі як справжній витвір мистецтва, не гірше інших художніх тату.

Відомих фраз і цитат в історії можна знайти безліч. При цьому, є афоризми, які значно частіше за інших обирають в якості ідеї для татуювання. Тому що їх сенс близький максимальній кількості тату-любителів. Ми вибрали найпопулярніші ідеї тату-написів на латині.

Per aspera ad astra – Через терни до зірок
Suum cuique – Кожному своє
Fortes fortuna adjuvat-сміливим доля допомагає
Memento mori – Пам’ятай про смерть
Esse quam videri – Бути, а не здаватися
Amor wincit omnia – Любов перемагає все
Veni, vidi, vici – Прийшов, побачив, переміг
Vivere est vincere – Жити значить перемагати
Dum spiro, spero! – Поки дихаю, сподіваюся!
Porta itineri longissima – Важкий лише перший крок
Primus inter pares – Перший серед рівних
Fortunam suam quisque parat – Свою долю кожен знаходить сам
Carpe diem – Лови день. (Горацій)
Potius sero quam nunquam- Краще пізно, ніж ніколи
Nolite judicare et non judicabimine – Не судіть, та не судимі будите
Amor omnia vincit – Все перемагає любов
Divide et impera – Розділяй і володарюй
Sic itur ad astra-так йдуть до зірок
Amantes sunt amentes – Закохані божевільні
Hominis est errare – Людині властиво помилятися
Vita sine libertate, nihil – Життя без свободи – ніщо
Usus est optimus magister-досвід-найкращий учитель
Nil inultum remanebit – Ніщо не залишається безкарним
Dictum – factum – Сказано – зроблено
Multum in parvo-багато чого в малому
Carori est auro juventus – Молодість дорожче золота
Abiens, abi! – Йдучи, йди!
Mortem effugere nemo potest – Смерті ніхто не уникне
Omnia mors aequat – Смерть все рівняє
Scio me nihil scire – Я знаю, що нічого не знаю