Тату Написи на Латині (60+ Ідей) — Кращі Варіанти

Все про тату написи і чому найпопулярніші з них на латині

Немає більш популярних натільних малюнків, ніж тату написи. Ця ідея поширена серед людей різних статі, віку, професій і соціального стану. Перевага в тому, що нанести можна абсолютно будь-який текст, будь-який сенс, на будь-яку частину тіла і в будь-якому розмірі. Розглянемо всі особливості тату написів.

ЗМІСТ

тату надписи

Чому люди вибирають цю ідею

Є ті, хто наносить тату на тіло суто в якості прикраси. Наприклад, квіти або візерунки, орнаменти і абстракцію. У той же час, багатьом людям дуже важливо, щоб татуювання несло і якийсь певний, особистий сенс. Будь-який малюнок, будь то квіти, тварини, портрети або Символи – можна трактувати по-різному. А часто хочеться, щоб малюнок на шкірі передавав абсолютно чіткий, конкретний сенс. А що краще передасть бажане значення, як не конкретна фраза?

тату надписи

Що краще передасть бажане значення, як не конкретна фраза?

Нанести можна тату напис на абсолютно будь-яку частину тіла, що робить її ще більш універсальною. При цьому, розміри натільних малюнків з написом можуть бути від мініатюрних до одного сантиметра де-небудь за вушком або на зап’ясті; до об’ємних на всю спину або на всі груди.

Найпоширеніші варіанти

Є кілька різновидів написів, які найчастіше наносять на шкіру. Наймініатюрніша ідея-буква або ініціали. Найчастіше підходять такі татуювання для батьків, які хочуть завжди носити з собою нагадування про найбільше диво в житті, про найріднішу людину – про свого малюка; у вигляді першої літери його імені.

Дуже часто роблять написи на латині у вигляді цитати якоїсь видатної людини або відомого афоризму. За допомогою такої фрази на латині на шкірі людина проявляє свої особисті якості або показує, що для неї є найголовнішим в житті. Часто саме таке тату на тілі – це девіз людини по життю, її головне кредо. Звичайно, в тому ж сенсі наносять і тату написи російською та українською мовами. Різниця буде в тому, що латинською сенс афоризму буде більш загадковим. Оточуючим буде складніше зрозуміти, що саме в нього вкладено. У той час як тату написи російською, наприклад, відразу видаватимуть те, яке значення ви надали своєму татуюванню.

Звичайно, інші іноземні мови також зустрічаються: англійська, французька, китайські ієрогліфи та інші. Однак, Латинь все-таки лідирує.

тату надписи

Ми зібрали для вас найцікавіші фрази на латині:

 • Per aspera ad astra- Через терни до зірок
 • Suum cuique- Кожному своє
 • Fortes fortuna adjuvat- Сміливим доля допомагає
 • Memento mori- Пам’ятай про смерть
 • Esse quam videri- Бути, а не здаватися
 • Amor wincit omnia- Любов перемагає все
 • Veni, vidi, vici- Прийшов, побачив, переміг
 • Vivere est vincere- Жити означає перемагати
 • Dum spiro, spero! – Поки дихаю, сподіваюся!
 • Porta itineri longissima- Важкий лише перший крок
 • Primus inter pares- Перший серед рівних
 • Fortunam suam quisque parat – Свою долю кожен знаходить сам
 • Carpe diem-Лови день. (Горацій)
 • Potius sero quam nunquam- Краще пізно, ніж ніколи
 • Nolite judicare et non judicabimine – Не судіть, та не судимі будите
 • Amor omnia vincit – Все перемагає любов
 • Divide et impera- Розділяй і володарюй
 • Sic itur ad astra – Так йдуть до зірок
 • Amantes sunt amentes- Закохані божевільні
 • Hominis est errare- Людині властиво помилятися
 • Vita Sine libertate, nihil – Життя без свободи-ніщо
 • Usus est optimus magister- Досвід-найкращий вчитель
 • Nil inultum remanebit- Ніщо не залишається безкарним
 • Dictum-factum- Сказано-зроблено
 • Multum in parvo- Багато в малому
 • Carori est auro juventus- Молодість дорожче золота
 • Abiens, abi! – Ідучи, йди!
 • Mortem effugere nemo potest- Смерті ніхто не уникне
 • Omnia mors aequat- Смерть все рівняє
 • Scio me nihil scire – Я знаю, що нічого не знаю

Також нерідко для тату з такою ідеєю вибирають цитати з книг, пісень або фільмів. Коли ми фанатіємо творчістю якогось музиканта, письменника, поета або якимось конкретним фільмом, то ті ідеї, які закладені в цитатах, нам дуже близькі. Тому на чиїйсь шкірі часто можна побачити дуже відомі фрази.

тату надписи

Популярні жіночі місця

Представниці прекрасної статі наносять написи на:

 •  Зап’ястя
 • Ключицю
 • Передпліччя
 • Щиколотку
 • Ребра

Для дівчат завжди важлива естетична сторона тату. Тому вони вибирають красиві шрифти, частіше з витіюватими буквами і витонченими, плавними лініями. Такі варіанти найкраще виглядають на витончених жіночних частинах тіла. Наприклад, напис на зап’ясті краще підійде не чоловікам, а саме дівчатам, у яких воно тонке і ніжне. І вибрати потрібно настільки ж витончений і ніжний шрифт.

тату надписи

Для дівчат завжди важлива естетична сторона тату.

Також дуже жіночні місця для тату з текстом-це ключиця, щиколотка і ребра. Такі написи для дівчат будуть не тільки смисловими, але і вдало підкреслять стрункість, талію і фігуру в цілому. Сюди також часто наносять фрази латинською, які будуть передавати погляди дівчини по життю. Але так як дані місця дуже чуттєві, то логічно і цитати вибирати такі, які говорять про чуттєвість, сексуальність або романтизм, жіночність і ніжність або пристрасть.

Найбільш пристрасне і сексуальне місце на жіночому тілі для такої ідеї – низ живота. Якщо сюди наносять написи. То вони завжди мають грайливий натяк і призначені не для поглядів сторонніх, а тільки для однієї єдиної людини. Часто поруч з фразою зображують якийсь символ або міні малюнок, який підсилює підтекст.

Часто дівчата хочуть зробити натільний малюнок не напоказ, а тільки для себе, як символ, який буде нагадувати про щось найголовніше. Їх роблять мінімально можливого розміру і в прихованому від сторонніх поглядів, місці. Наприклад, міні написи гармонійно наносити на верхню внутрішню частину передпліччя, біля згину в лікті або під грудьми. Там їх легко приховати під одягом.

тату надписи

Чоловічі місця

Чоловічі натільні малюнки в більшості своїй, відрізняються обсягом. Представники сильної статі люблять великі тату. Хтось готовий забити всю спину сюжетами з кіно, книги або Біблії; комусь до вподоби морда розлюченого хижака на все плече; а комусь-напис на всі груди.

Але найпопулярніші серед молодих людей-тату написи на руці. Передпліччя-ідеальне місце для такої ідеї. По-перше, воно довгасте і рівне, а шкіра особливо не деформується при русі. Це робить процес нанесення максимально зручним. А сама фраза гармонійно лягає на довгасту ділянку. Причому можна розташувати і одне слово, і великий текст в кілька рядків, вдало підібравши разом з майстром шрифт і розмір. Татуювання на руках взагалі найбільш поширені серед чоловіків. Як на внутрішній, так і на зовнішній, і на бічній сторонах передпліччя вони виглядають дуже органічно. Звичайно, це за умови, що ви знайдете досвідченого майстра, який розуміє, як грамотно розташувати картинку, щоб вона гармонійно виглядала, виходячи з анатомічних особливостей руки.

Серед представників сильної статі також популярні написи на латині. Чоловікам важливо, щоб з перекладом передавалися і підкреслювалися чоловічі якості: сила як зовнішня, так і внутрішня, сила духу, впевненість, відвага, цілеспрямованість і мудрість. Також в моді фрази-девізи. Своєрідні постулати, з якими людина йде по життю, те, що для неї найголовніше, особисте і особливе. Але якщо дівчата втілюють такі ідеї в мініатюрі в прихованих місцях, то молодим людям навпаки подобається наносити об’ємні, великі написи на відкритих місцях. Найчастіше вибирають: руку, плече, груди, спину, стегно і гомілку.

тату надписи

Хлопці віддають перевагу грубим шрифтам, з товстими, карбованими, різкими лініями і кутами.

Досвідчені майстри легко допоможуть підібрати ескізи тату написи, або ж створити їх самостійно, вибравши відповідний шрифт безпосередньо перед сеансом. Хлопці віддають перевагу грубим шрифтам, з товстими, карбованими, різкими лініями і кутами. Останнім часом в моді стиль-Леттерінг. При цьому, якщо дівочі написи часто супроводжуються малюнками, квітами і візерунками; то чоловічі зазвичай – це окреме самодостатнє татуювання. Звичайно, якщо мова не йде про рукав (повністю забиту руку від плеча до зап’ястя), в такому випадку багато малюнків повинні бути об’єднані одним стилем і поєднуватися між собою. Те ж саме стосується тих, хто хоче забити повністю всю спину, груди, бік або ногу безліччю картинок і елементів, створивши об’ємну композицію.

Ми радимо обов’язково консультуватися з фахівцем з усіх питань, перш ніж робити вибір. Головне Ваше завдання-вибрати саму фразу і її сенс. А ось щодо того, як вона буде виглядати на шкірі, яким шрифтом, якого розміру, на якому місці і чи варто до неї щось додавати-з усіх цих питань вас повинен попередньо проконсультувати майстер. І, звичайно ж, його теж варто вибирати серйозно. Дивіться на Портфоліо художника. Кожен окремий стиль, навіть якщо зовні він здається дуже простим, має свої особливості, не знаючи які, можна просто «напартачити». Так що шукайте в портфоліо фахівця саме написи.

Подивіться галерею з фото-прикладами тату написи

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...