Татуювання написи українською мовою

Патріотизм – це не тільки гордість за власний народ, а й актуальний тренд, який став шалено популярним останні кілька років. Мільйони українців прагнуть прикрасити символікою рідної країни одяг, прикраси, предмети інтер’єру. Звичайно, не міг цей тренд не вплинути і на світ татуювань. Стали користуватися великою популярністю написи українською. При цьому набивають не тільки якісь патріотичні висловлювання, а й цитати, перекладені з інших мов світу, словесні вирази знаменитих вітчизняних поетів, а також і власні фрази, що означають щось особисте.

ЗМІСТ

тату надписи на украинском

ОСОБЛИВОСТІ ТАТУ УКРАЇНСЬКОЮ

Спочатку для тату українською потрібно визначитися з ідеєю малюнка. Обирають стильні варіанти рідною мовою молоді хлопці і дівчата в яскравих кольорах. Люди дорослого віку також нерідко набивають ідеї такого типу, але зазвичай вони вважають за краще чорно-білі варіанти.

Основна ідея для таких варіантів – це Символи чогось вічного і дорогого. Досить популярні ескізи, в яких слова доповнюються споконвічно національними символами, наприклад, національним прапором країни, тризубом, козаками, українками в національному одязі або Кобзарем.

тату надпись на украина

Варто відзначити і колірну гамму фраз в тату. У класичному варіанті – це чб. Але якщо людина хоче підкреслити свою причетність до народу ще більше, то тоді можуть використовуватися стандартні кольори прапора (блакитний і жовтий), а також червоно-чорні або сині кольори. Можна побачити на фото написи для тату, виконані на карті України або ж на картинах великих художників країни.

Досить часто любителі тату роблять малюнки за власними ескізами. Серед них найбільш популярними є поле, козаки, шаблі, коні, село та інше. Текст при цьому може доповнювати цей малюнок.

Напис українською мовою може бути яким завгодно. Набивають як проукраїнські висловлювання, що говорять про патріотизм і любов до батьківщини, так і цитати великих письменників і поетів, крилаті фрази. Мабуть, найбільше число ідей з такими написами – фрази з віршів Тараса Шевченка. Але можуть бути і варіанти Сучасні. Зокрема, набивають фрази з пісень відомого рок-гурту України “Океан Ельзи” або цитати мультиплікаційних персонажів з серіалу “про козаків”.

тату надпись вирастюк

Набивають як проукраїнські висловлювання, що говорять про патріотизм і любов до батьківщини, так і цитати великих письменників і поетів, крилаті фрази.

ПОПУЛЯРНІ ПАТРІОТИЧНІ ФРАЗИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Мабуть, найпопулярнішою фразою для тату є: “Слава Україні, героям слава, смерть ворогам”. Це крилатий вислів, який відгукується в серцях мільйонів українців. Набивають як окремо, так і спільно з іншими патріотичними знаками. Наприклад, красиво виглядає такий текст разом з тризубом або національним прапором країни.

Також серед поширених цитат: “Україна понад усе”. Цю ідею набивають як хлопці, так і дівчата. При цьому місця розташування можуть бути абсолютно різні: як на нозі або руці, так і біля серця.

Не менш популярні висловлювання великого Кобзаря. Серед них одним з найвідоміших є ліричний філософський вислів великого поета: “Хто не журитися, не плаче, то той ніколи й не радіє”. Але є й інші варіанти для типової національної фрази з висловлюванням Кобзаря: «Краще любити і робить, аніж писати і говорити» або ж «Пребезумний в серці скаже, що Бога немає».

тату надпись и герб

Мабуть, найпопулярнішою фразою для тату є: “Слава Україні, героям слава, смерть ворогам”. Це крилатий вислів, який відгукується в серцях мільйонів українців.

Також багато хто називає своїми улюбленим поетом Івана Франка, тому прагнуть увічнити його пам’ять висловлюванням на своєму тілі. Наприклад, можна набити: “Любов не залежить від нашої волі, приходить без нашої заслуги, щезає без нашої вини». Інший варіант красивої патріотичної фрази – це «Щастя ніколи довго не триває. Щастя все – день, година, одна хвилина».

Досить популярні тату за мотивами цитат Ліни Костенко. Найбільш відомим тату є «Чужа душа – то, кажуть, темний ліс». Але є й інші варіанти красивих і невеликих за розміром цитат із збірників популярної письменниці: «У кожного своя пустеля і свої міражі», «Все на світі треба пережити, бо кожен фініш – це по суті старт», «Страшні слова, коли вони мовчать».

тату надпись на украинском и меч

ІНШІ ВАРІАНТИ

Але, звичайно, татуювання українською мовою зовсім не повинно бути патріотичним. Роблять абсолютно різні варіанти, при цьому можна перевести цитату з латинської, англійської або російської мови на рідну.

Нерідко написи складаються тільки з одного або 2-3 слів. В такому випадку це слово або слова мають якесь певне сакральне значення для людини. Наприклад, це може бути: кохання, надія, правда, свобода, посміхнися. Такі татуювання зазвичай виконуються дуже маленькими за своїми розмірами. Набивають їх на будь-яких частинах тіла, але найбільш популярні варіанти: за вухом, на зап’ясті, між пальцями, на лопатці, на ключиці, на ребрах.

тату надпись на украинском на ребрах

Не менш популярні ідеї, які складаються з декількох слів. Зазвичай це крилаті вирази, які відомі в багатьох країнах світу. Наприклад, можна назвати “Ніколи не витрачай надії”, “Всяке буває”, “Ніколи не обертайся”, “Сподівайся на краще” і багато інших.

Також досить красиво і зі змістом буде виглядати цитата з улюбленої книги або фільму. Серед таких татуювань особливою популярністю користуються такі висловлювання: “Бути чи не бути”, “Моє сонце і зірки”, “Я король світу!”. Безумовно, набиваючи таке тату слід чітко знати звідки цей вислів взявся. В іншому випадку можна потрапити в халепу.

Не менш популярні ідеї про кохання. Зазвичай їх вибирають натури чуттєві, романтичні або ті, хто хотів би увічнити на своєму тілі відносини з другою половинкою. Але приводом для того, щоб зробити таке тату може виступити і глибока любовна травма. Є такі варіанти:

тату надпись на украинском на руке

  • “Любов раз і назавжди”,
  • “Іду шляхом серця”,
  • “Розбите серце”,
  • “Все, що вам потрібно, це кохання”,
  • “Всі мої думки тільки про тебе”.

Любителі української мови, для яких найголовніше в татуюванні – це його філософський сенс, можуть звернути увагу на інші оригінальні варіанти. Стандартне татуювання з глибоким значенням виконуються на латині – це та мова, якою писали найперші філософи Сократ і Аристотель. Проте, ніхто не забороняє перекласти висловлювання мислителя і на українську мову. Наприклад, можна зробити такі тату: “Поживемо і побачимо”, “Життя коротке”, “Позбудься того, що знищує тебе”, “Вдача сміливих любить”, “Допоможи собі сам”, “Зараз або ніколи” і багато інших.

тату надпись на украинском с гербом

ДЕ НАЙЧАСТІШЕ НАБИВАЮТЬ ТАКІ ТАТУ?

Тату написи традиційно набивають на руках. Найпопулярніша зона, де розташовується татуювання, – це зап’ястя. Але також досить часто можна зустріти цитати вище на руці, на передпліччі. Деякі прагнуть зробити їх на ключиці або на животі, на боці. Іншим більше подобається красива фраза на спині або лопатці. Насправді місце нанесення багато в чому залежить від самого сенсу цитати. Також грає роль те, тату з додатковими елементами чи ні. Наприклад, якщо текст разом з тризубом, то краще вибрати спишу, груди або руку, мандала – на боці або стегні.

Татуювання написи рідною мовою – це досить неординарно і сміливо. Вони не тільки допоможуть прикрасити тіло, але і будуть нагадувати про важливі речі для людини, варто тільки на них поглянути.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ НАПИСИ УКРАЇНСЬКОЮ

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

Задайте вопрос - мы онлайн!