Значення татуювання небо

татуювання небоНіщо так не заворожує погляд, як небо. Його висота, Краса і загадковість притягують і приваблюють. Багато людей настільки люблять небо, що навіть наносять його в якості тату на свою шкіру. А яке значення татуювання небо розповімо Вам ми.

З давніх часів, не маючи можливості розгадати загадку безмежності неба, його непередбачуваність в плані погоди: дощі, хмари, град, сніг, грози і тд..; люди вірили в його надприродні, магічні властивості. Вони вірили, що там мешкають Ангели і боги, що саме туди відправляються душі, після смерті і в багато іншого.

Значення татуювання небо — це нескінченність, духовність і прагнення вгору, внутрішня чистота і непорочність, але при цьому, загадковість і незвіданість. У різних культурах небу надавали різні особливості. В одних вірили, що воно уособлює жіночий початок і материнство, як наприклад в Стародавньому Єгипті. В інших народів вважалося навпаки, що небо — символ первозданного чоловічого божественного початку. Так чи інакше, небо уособлює вищу силу і духовність.

Перші тату-любителі — моряки, яким властиво наділяти малюнки на шкірі особливою символікою, вважали, що зображення неба — сильний оберіг, який захистить від бурхливих стихій у морі. Якщо ж молода дівчина нанесе на шкіру тату у вигляді блакитного неба зі світлими хмарами, то символізувати вона буде внутрішню чистоту, непорочність, доброту, крихкість і ніжність дівочої натури.

Звичайно, все буде залежати і від конкретного зображення. Якщо небо буде в світлих блакитних відтінках з білими ніжними хмарами, то воно буде символізувати чистоту і духовність, невагомість і непорочність, прагнення людини до духовного розвитку, доброти та світла.

Якщо ж зобразити нічне зоряне небо, то воно допоможе здійснити заповітні бажання, подібно падаючій зірці. Символічно такий натільний малюнок буде нагадувати про найголовніші мрії, від яких не можна відступати. До того ж такий образ підійде мрійливій і романтичній натурі. Якщо на такій картинці додати місяць, то символ буде більш таємничим, містичним і чуттєвим.

Часто в татуюванні з небом також зображують птаха в польоті. Це образ свободи і прагнення. Людина з таким натільним малюнком прагне до внутрішньої свободи від людських стереотипів, сторонніх думок і суджень. Головне для такої людини- її душа.