13 несподіваних людей з татуюваннями

13 несподіваних людей з татуюваннями

Зробили татуювання і пошкодували про це? Боїтеся, що тату стане проблемою в майбутньому? Не переживайте! Ви йдете по стопах великих!
Вашій увазі представлені ТОП-15 великих діячів, які прикрасили своє тіло незмивним малюнками і не пошкодували про це!

1. Томас Едісон
Татуювання не були б настільки популярні в наш час, якщо б не винахід Томаса Едісона. Саме його винахід – ручка для копіювання різних документів – став в майбутньому поштовхом для винаходу тату машинки. Природно, що Едісон сам і випробував на собі свій винахід. На його передпліччі був намальований малюнок “шахматка”.

2. Джордж Оруелл
Автор роману «1984» прикрасив себе татуюванням. На його кісточках його пальців красувалися чудові сині кола. Ці малюнки Оруелл зробив ще в молодості, під час служби поліцейським.

3. Джеймс Полк
11-й президент США відомий тим, що приєднав Техас в 1845 році. Разом з тим, саме він почав моду на малюнки китайських ієрогліфів. Ієрогліф на тілі Полку означав «спраглий».

4. Тедді Рузвельт.

Всі ми знаємо, що Рузвельт був 26-им президентом США. На грудях у нього красувалося тату сімейного герба. Трохи пізніше на тілі президента з’явилася ще одна незмивна позначка. У період передвиборних агітацій, на Рузвельта було скоєно замах. На щастя, куля пробила в товстий блокнот президента, який лежав у його кишені. Там була записана його передвиборча мова. Куля назавжди залишилася в тілі Рузвельта. Адже діставати її було менш безпечно для нього, ніж залишити. До речі, свою промову Тедді так і не зупинив, незважаючи на таку небезпеку.

5. Ендрю Джексон
Сімнадцятий президент Штатів прославився своєю скандальною вдачею. Історії не відомий жоден випадок, коли Джексон першим припиняв війну і загладжував конфлікти. Можливо, на такий його характер і погляди вплинуло татуювання томагавка на нозі.

6. Дороті Паркер
Письменниця з Америки, єврейка за походженням завжди мала дуже гострий розум і мову. Під її їдкі висловлювання потрапляли багато діячів двадцятого століття. У 1930-му році Дороті потрапила в дуже неприємну історію після випитого нею алкоголю. На пам’ять про цю подію, Паркер і набила собі тату на лікті у вигляді зірки.

7. Вінстон Черчілль
У 2012 році Великобританія отримала звання найбільш татуйованої країни. Це відноситься до будь-якого віку. Це і логічно, адже сам прем’єр-міністр Великобританії задав таку тенденцію. Адже навіть у Черчілля було щось схоже на боді-арт: тату якоря на плечі. Цікаво, що навіть у мами Вінстона була тату змії, яка в’ється навколо її зап’ястя.

8. Цар Микола II
У 1891 році імператор Микола II побував в Японії з метою поліпшення відносин між Японією і Росією. Цар привіз додому з Японії сувенір: яскравого дракона, вибитого на руці. Також про цю поїздку цареві нагадували шрами на його голові. На його життя, невідомо чому, було скоєно замах поліцейським. Після цього Микола зробив собі ще пару малюнків: ім’я дружини на руці і меч на грудях.

9. Король Гарольд II
Татуювання користувалися популярністю ще з незапам’ятних часів. Після загибелі під час битви, тіло короля Гарольда впізнали тільки завдяки тату. Зокрема — імені його дружини під серцем.

10. Жан-Батист Бернадот
Жан-Батист є засновником Шведської династії. Кар’єру він почав будувати ще солдатом. У 1818 році він почав називатися Карл XIV Юхан – правитель Швеції. А в 1844 році він помер. І під час бальзамування тіла знайшли татуювання, написане по-французьки. Воно перекладалося як “смерть королям”.

11. Йосип Сталін.
За часів своєї молодості, Сталін неодноразово бував у місцях не настільки віддалених. Там йому і набили тату-синій скелястий череп. Цікаво, що за часів сталінських репресій найбільш популярним татуюванням був портрет Сталіна. Його спеціально виколювали, сподіваючись, що ніхто просто не наважиться стріляти в нього.

12. Принц Чарльз.
Брати Вільям і Гаррі частенько приводили в шок народ своєю поведінкою. Звичайно, адже їхній батько також не далекий від своїх синів. У 70 – х в період служби, Чарльз зробив тату. Правда, точної інформації, що це було і на якому місці, ніхто не знає. Відомо лише, що видалити її йому довелося перед одруженням з Діаною.

13. Йосип Кобзон.
Радянський метр будучи підлітком набив тату”не забуду мати рідну”. Це було таким собі свідченням про участь у кримінальному світі. Загалом у Було Кобзона близько шести тату, не найкращої якості. Незабаром Йосип їх звів.

Якщо Ви вже визначилися з ідеєю і готові стати ближче до татуювання, записуйтеся до майстра на консультацію!)