Стиль тату Нью Скул ( New School)

Нью Скул можна назвати найбільш молодим напрямком натільного живопису. Перші кроки в своєму розвитку воно почало робити в сімдесяті роки минулого століття. В якості прабатька нового стилю прийнято називати Олд Скул. Різниця між стилями криється в тому, що Олд Скул постає значно більш традиційним і консервативним.

ЗМІСТ

тату стиль Нью Скул

Кольори та ескізи

Олд Скул завжди був відомий своїм особливим ставленням до морської романтики, де найбільш поширеними символами були троянди, якоря, хрести, серця і вогні. У новому стилі, відповідно, знайшлося місце і героям знаменитих мультиплікаційних фільмів, і тваринам, і різноманітним сюрреалістичним зображенням.

нью скул тату лисУ новому стилі, знайшлося місце і героям знаменитих мультиплікаційних фільмів, і тваринам, і різноманітним сюрреалістичним зображенням.

Тату Нью Скул відрізняється неймовірно яскравими пігментами, якими працює майстер. Найбільш часто клієнти замовляють зображення персонажа улюбленого коміксу або мультиплікаційного фільму. Дані татуювання вже досить давно стали знаками, які говорять про те, що людина належить до певної субкультури.

нью скул тату лицо

Особливості стилю

Важлива відміна від стилю Олд Скул полягає в тому, що Нью Скул передбачає значно більший обсяг зображення. Малюнок просто зобов’язаний бути максимально чітким, щоб легко ідентифікуватися на значній відстані. Характерна особливість також криється в різких, чітких контурах, які цілком можуть бути спотвореними або ламаними. Вважається, що засновником Нью Скул став Ед Харді, який зараз відомий створенням дуже цікавих футболок.

нью скул тату пес

Історія виникнення і творця стилю

У 1973 році Ед Харді почав своє навчання мистецтву натільного живопису у одного з кращих японських майстрів. Додому, в Каліфорнію, він повернувся після закінчення півроку, після чого став працювати виключно на замовлення, разом з замовником продумуючи оригінальний ескіз майбутнього зображення.

нью скул

Поступово Харді зміг створити власну мережу салонів, майстри яких працювали в стилі Нью Скул. Завдяки створенню та успішній роботі даної мережі, знаменитий майстер зміг перестати думати про роботу заради прибутку. Мережа приносить йому достатньо грошей, а свій вільний час він витрачає на головне захоплення – живопис, створюючи дивовижні за своєю красою і оригінальності полотна. Сам майстер зараз відкрито говорить про те, що навряд чи в його житті станеться щось, що змусить його знову взятися за тату-машинку.

Подивіться ГАЛЕРЕЮ з ФОТО-прикладами ТАТУ нью скул

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...