Татуювання нитка


Фахівці помітили, що дуже багато людей останнім часом носять на своїх зап’ястях червоні ниточки. Вони вірять, що це може допомогти їм уберегтися від злого впливу з боку.

Але те ж саме зараз відбувається і в світі татуювання. Люди поголовно звертаються в салони до тату-майстрів з проханням набити навколо зап’ястя просту лінію, як нитка. При чому не завжди люди хочуть собі саме червоні тату, часто просять різні інші кольори. Давайте ж розберемося, який колір нитки на зап’ясті що позначає?

Червона нитка. Безумовно, всі ми знаємо, що червона нитка — це якийсь тату оберіг від пристріту, від лихого слова, злих сил. В цю нитку вносять значення вогню і енергії, пристрасті та кохання. Це по праву вважається одним з найсильніших енергетично кольорів. Він може мати значення справжньої любові не тільки до іншої людини, але і до всього світу, всіх істот планети. Бордова нитка у вигляді тату може послужити енергетичним помічником в якомусь бізнесі, початку важливої і відповідальної справи, співпраці. Червона нитка додасть своєму носію пристрасності і успіху в любовних справах, відносинах. Рожева тату послужить оберегом для почуттів людини, його любові. Такий колір може гарантувати більш довірчі відносини в сім’ї, спокій і затишок.

Помаранчеве татуювання у вигляді нитки може символізувати енергію сонця і енергію життя в цілому. Швидше за все, така людина вміє радіти життю і намагається взяти з неї все по повній. Помаранчевий колір несе в собі здоров’я і благородство, він стимулює енергетику людини, її почуття і емоції. Жовті нитки можуть бути ознакою інтелекту свого носія, творчості, креативності розуму. Вважають також, що це колір багатства і достатку, жовтий допомагає в роботі людям з творчими професіями, як актори, художники, танцюристи.

Зелений колір тату вважається священним і уособлює силу природи, зцілення. Вважається, що зелена ниточка на зап’ясті може очистити душу свого власника від усіх негативних і злих проявів.

Синя нитка вважається частиною водної енергії. Вона може бути символом відданості, спокою та індивідуальності. Така нитка може стати допомогою в справах, якщо вони благородні і духовні. Також це може свідчити про прагнення людини пізнати істинного себе. Фіолетовий колір символізує силу містичних явищ, таємниць, творчості та уяви.

Біла нитка на зап’ясті буде символом виняткової чистоти, добра і миру, ідеального життя. Таке татуювання може означати здатність впоратися з усім злом, яке лежить на шляху людини, святість.

Сірий колір буде означати, що людина знаходиться в печалі, сумує або кається в чомусь скоєному. Якщо сірий колір швидше наближається відтінком до срібного, то тут може бути досить корисне значення — заспокоєння людини, лікування.

Чорна нитка в тату може позначати скорботу про когось або щось, про якесь горе в житті даної людини. І при цьому таке тату може нести сенс також мудрості і врівноваженості.

Коричневий колір пов’язаний зі значенням фізичного навантаження в житті людини, дисципліною і порядком речей на його шляху, працьовитістю і відповідальністю. Вважається, що така нитка буде приносити удачу.

Також цікаво відзначити і те, якому знаку Зодіаку які кольори в тату будуть найбільш підходящими. Для Овнів підійде червона або оранжева, для Тельців — зелена, Близнюки знайдуть себе в коричневому кольорі, Рак — сріблястому, сірому, Леви, природно, у жовтому, А Діви — білому, Терезам найбільше підійдуть нитки смарагдового кольору, Скорпіону червоні, Стрільцям — синій колір, для Козерога актуальним буде поєднання білого з чорним Водолію — ніжно сірий, а для Риб, теж логічно, темно сині відтінки.