Носоріг і слон

Слони – найбільші тварини на Землі, і займають особливе місце в тваринному царстві. В історії слони вважалися символом царів, правителів і імператорів. Вони були призначені для перевезення царюючих осіб Сходу, а також для проведення військових дій. Крім миролюбних якостей, слон володіє величезною силою, і ніщо не здатне зупинити його, коли він в люті. Татуювання із зображенням Слона, буде демонструвати Вашу силу, мудрість і велич духу.

В Індії слон – це символ сили, мудрості, миролюбності, процвітання і успіху, а також слон є символом цнотливості і великий сексуальної енергії. Часто зустрічаються татуювання слона у вигляді бога Ганеша, зображеного з головою слона. Він має властивості приборкання пристрастей, так як тримає хобот в своїй руці, і є покровителем літератури, мудрості і земного щастя. Для буддистів слон є символом стабільності і глибокого духовного знання.

Вольовим і впевненим у собі людям, татуювання із зображенням Слона, підійде найбільше. Вона буде символізувати силу і проникливість, а також може допомогти придбати потрібні для начальника якості: інтелект, розсудливість наявність фізичної сили і великого духа. Залежно від розміру, може бути нанесена на різні ділянки тіла, частіше зображуються на спині чи на грудях. Виконуються в різних стилях і з різними елементами.

Носоріг-дуже великий ссавець, назване так через своєрідних рогів, розташованих на кінці морди. Він має важку статуру: масивний тулуб, потужну шию, велику голову, товсті, але короткі кінцівки. За характером носороги являють собою суміш спокою, впертості і вибухової войовничості. Причиною байдужості до всього оточення є дуже великий розмір (у них практично немає ворогів) і короткозорість. Зате у нього відмінно розвинений слух і нюх. Тому якщо вітер приносить йому погані вісті, він негайно реагують на небезпеку. Він володіє енергією подібної ядерного вибуху, поки йому нічого не загрожує – він буде мирним, але варто йому відчути небезпеку, він стає найнебезпечнішим тваринам.

Татуювання Носоріг суто чоловіча, так як на відміну від жіночої тату, позбавлена плавних ліній, граціозності, витонченості, м’якості в діях і рухах. Вона означатиме натиск, силу і бойову готовність. Так як носороги володіють товстою шкірою і грізним рогом, вони стають практично не вразливими для ворогів. Символіка носорога застосовувалася багатьма племенами в якості захисту і тотемів. Шамани робили татуювання воїнам, вірячи, що їм передасться частина сили і витривалості. А випивши настій з розмеленого Рогу, можна отримати частину його неймовірної енергії, а при хворобі-швидке одужання. Татуювання із зображенням Носорога стане для Вас амулетом, що володіє сильною енергетикою, а так само буде захищати Вас від недоброзичливців. Для китайців Носоріг – це символ удачі.