Татуювання ноти

Тату-майстри стверджують, що частими клієнтами їх салону є представники музичного творчого світу і суспільства. Варіантів таких татуювань існує дуже багато. Одними з найбільш затребуваних вважаються татуювання з нотами.

Значення такого татуювання цілком однозначне і має загальний сенс у багатьох країнах світу. Найчастіше, звичайно ж, такі малюнки можна зустріти на тілі музиканта, співака, як професіонала, так і аматора. Крім того такі тату роблять собі любителі просто слухати музику, меломани.

Безумовно, татуювання ноти буде цікаве для людей творчих професій. Також такий ескіз частенько вибирають для себе романтичні натури, які прагнуть до гармонії у всьому, до щастя.

Важливі також у виборі ескізу для татуювання з нотами і елементи, що доповнюють композицію. Так, з нотами ідеально будуть поєднуватися інші музичні символи. Наприклад, скрипковий ключ. Таку ідею буде дуже просто втілити в життя. Також тату ноти іноді доповнюють навушники, різні музичні інструменти на зразок гітари, клавіш і так далі. Якщо ж відхилитися виключно від музичної теми, ноти відмінно поєднуються з зірками, квітами, метеликами, вогнем в татуюванні. В основному, таке доповнення тільки підсилює вкладений спочатку сенс татуювання.

Дуже часто за допомогою нот в татуюванні зображують фрагмент з улюбленої або значущої для людини мелодії, пісні. Якщо ноти зображуються чітко в правильному порядку, то можна сказати, що людина впевнена в собі, в своїх рішеннях і точно знає, чого очікує від свого життя. Якщо ж татуювання несе хаотичний порядок, це може свідчити, що людина ще не знайшла себе і перебуває у пошуках свого покликання, себе, свого життєвого шляху.

Часто ноти додають в звичайні написи. Швидше за все, тут доречні слова, тексту з пісень, які зіграли важливу роль в житті власника такого тату. Але також з нотами роблять написи імен і улюблених фраз, цитат на будь-якій мові.

Часто роблять тату ноти за вухом. Вони в такому випадку несуть сенс, що людина живе, як їй подобається, під свою власну музику і пісню, не звертаючи увагу на мелодію оточуючих.

Також важливо згадати і той факт, що тату ноти зустрічається ще й у кримінальному світі, в тюремних татуюваннях. Прийнято вважати, що такі наколки носять на собі злодії. Ноти символізують, що злочинець, злодій «ходить по музиці». З кримінального сленгу це означає злодійство. Разом з тим роблять собі такі наколки і тюремні співаки, музиканти, автори блатних пісень.