Значення татуювання ніж

татуювання ніжБільшість людей вибирають в якості ідеї для майбутнього тату не просто красиве зображення, але і смислове, яке несе якесь значення, і здатне щось дати своєму власникові. Одні малюнки на шкірі можуть бути захисним амулетом, інші-притягувати всілякі блага, удачу і досягнення. Кожне тату є не тільки прикрасою, але і певним символом. Розглянемо детально значення татуювання ніж.

З давніх часів люди вірили, що саме метал несе особливу енергетику, навіть магічну. Вважалося, що він може захистити від злих сил і поганого впливу. Тому металеві прикраси носили частіше за інших. А в наш час, коли будь-який символ можна носити з собою все життя як татуювання, часто стали наносити на шкіру саме ніж.

Значення татуювання ніж — це сміливість і мужність. Ніж як символ найчастіше асоціюється з самозахистом. Звичайно, наприклад, для кухаря таке тату буде говорити про любов до своєї професії. Однак, для більшості людей він уособлює вміння за себе постояти. Часто в тату-композиціях разом з ножем використовують інші предмети. Наприклад, револьвер, що несе схоже значення. Також поширена картинка: квітка і ніж. Таке тату говорить про те, що людина зовні може здаватися милою і беззахисною, однак всередині неї є чіткий «стрижень» і в образу вона себе не дасть.

Іноді ніж зображують так, що візуально здається, що він пронизує шкіру і плоть людини. У такому малюнку можуть навіть бути краплі крові. Таке татуювання зазвичай роблять в пам’ять про якусь важку подію, яка змінила життя людини і його самого.

Найчастіше тату ніж наносять на довгастих частинах тіла, щоб виглядало це максимально гармонійно, а саме: на передпліччя або гомілці. Також часто такі малюнки зображують на грудях, плечі або животі. Сам ніж може бути різним: від звичайного класичного суворого зображення, до антикварного, з красивими прикрасами і нестандартною формою.

Татуювання у вигляді ножа вибере людина пряма і впевнена в собі. Вона не боїться правди і прийняття рішень. Вона знає, чого хоче і як цього домогтися. До того ж, це прихований символ внутрішньої чистоти і доброти. Як символ, ніж буде говорити про твердість характеру. Таку людину складно схилити до чогось, чого вона не хоче і не вважає правильним. Навпаки, у неї завжди є своя думка.

Найголовніше — вдало вибрати ескіз і тату-майстра, який буде втілювати його в життя. При правильному виборі, татуювання буде не тільки радувати візуально, але і додасть Вам впевненості і сили.