Значення татуювання Мавпа, Шимпанзе.

Значення татуювання Мавпа, Шимпанзе.

Через своє неоднозначне трактування, зображення татуювання Мавпа, зустрічається дуже рідко. Залежно від стилю картинки і манери її виконання, різною буде її сенс. А так само, значення тату, залежить від релігії і культури, в якій виконано зображення.

У різних частинах світу, до цієї тварини ставляться по-різному. На заході до символу Мавпи відносяться як до визначення брехливості, злості, шкідливості. Тут вважається,що це дуже хитрий, звикла до розкоші і не звикла до роботи тварина. Східні народи, навпаки, вважають, що Мавпа є символом мудрості, спритності та обережності. Дли китайців це символ веселощів, розуму, працездатності та вміння домагатися своєї мети, при цьому, не витрачаючи свої заощадження. Мавпа любить подорожувати, пізнавати нові країни, при цьому потрібно володіти іноземними мовами, що мавпі теж дано. У Стародавньому Китаї зображення гібона було символом материнської любові. Але крім позитивних якостей, зображення Мавпи, для китайців, несе і негативні якості: лінь, прихованість, закоханість тільки в себе. Для жителів Єгипту, татуювання із зображенням Мавпи означала мудрість і знання.

У християнстві зображення татуювання, має найнегативніше значення. Весь мавпячий рід асоціюється з нижчими якостями людини. Мавпа символізує падіння, гріх, лінь, хіть, марнославство, гординю і жадібність, а також є символом дурості і падіння моральних якостей людини.

У Тибеті до цих тварин ставляться як до прабатьків людства. Ацтеки і Майя так само неоднозначно ставляться до цих тварин, як до хтивих, але з іншого боку вони поклонялися богам-мавпам, і вважали, що саме ці тварини навчили їх рахувати, писати, думати і знаходити красу і радіти новому дню.

Для японців зображення Мавпи вважається оберегом і талісманом для дітей. Відома символічна фігура «кочин» три мавпи «не бачу зла, не говорю зла, не чую зла» символізує мудру обережність і буддійську ідею не робити зла і відчуженості від неістинного.

Можна так само побачити татуювання мавпа, у вигляді карикатури. Господар тим самим намагається висміяти всі недоліки людини. В результаті всього вищесказаного, можна зробити висновок, що татуювання з зображенням Мавпи підійде товариським, допитливим людям, з живим розумом, які ведуть активний спосіб життя і прагнуть пізнати нове. Татуювання однаково підійде для обох статей.