Татуювання перевертень

Татуювання перевертеньНа думку досвідчених фахівців, вибираючи для себе ескіз для татуювання, чоловіки часто велику увагу приділяють значенню малюнка. В основному, представники сильної статі бажають у своїх татуювання нести сенс мужності, відваги, влади, сили, незалежності, безстрашності. Найчастіше під такі характеристики підходять представники тваринного світу, в основному хижаки, звірі, які своїм виглядом здатні залякати і навести страх, почуття небезпеки.

Звичними ідеями вже стали образи тату ведмедя, вовка, лева, тигра і так далі… Але разом з тим зустрічаються і представники вигаданого світу, фентезі, містичні герої — перевертні. По суті, вони володіють усіма тими якостями, що і вище перераховані хижі тварини.

Особливістю цієї міфологічної істоти є його здатність перевтілюватися з людини в тварину. Вони наділені неймовірною силою, швидкістю, витривалістю, гострим зором і здатністю протистояти будь-яким хворобам. Крім цього, вони здатні прожити дуже довго.

Якщо говорити про татуювання з перевертнем, то тут вони найчастіше зображуються в образі наполовину людини, наполовину вовка.

Таке перевтілення людини в тварину — це досить поширене явище в народній творчості практично всіх країн світу ще з давніх часів. У слов’янському фольклорі це були вовкулаки, які могли перетворюватися на вовка. У скандинавських повір’ях вони перетворювалися на ведмедів, в азіатських-в лисиць. В індійських переказах можна зустріти випадки перетворення в тигра. Також присутні розповіді про людей-леопардів і людей-тюленів, а також багато інших поєднань людини і тварини.

На сьогоднішній день більшою популярністю відрізняється істота вервольф. Це герой німецького фольклору. Якщо вірити міфології цього народу, мова йде про перевертня, який в кожен повний місяць ставав вовком. Цей хижак, гуляючи в повний місяць шукав собі жертв серед тварин і навіть серед людей.

У татуюванні перевертнів воліють зображати з оскалом. Це як би говорить про готовність в будь-яку хвилину напасти на свого супротивника і здобути над ним перемогу. Найчастіше зустрічається варіант перевертня у вигляді величезного вовка з великими іклами і червоними очима.

Говорячи про значення такого татуювання, безумовно можна здогадатися, що це сила, небезпека, міць. Звичайно ж, такий сюжет більш актуальним буде саме для чоловіків.

Часто тату перевертень порівнюють з тату вовка за значенням і зовнішніми характеристиками. Але дуже важливо розуміти, що вовк швидше має значення сили і мудрості, а перевертень — люта сила і міць.

Також ідеєю такого тату може бути символ подвійності життя людини. Адже більшу частину свого існування перевертні проводять в образі людини, і тільки раз на місяць, в повний місяць оживає їх темна сторона.

Такий малюнок на тілі може стати символом прояву тварин інстинктів у людини, пробудження того, що приховано від загальних очей.