Значення татуювання окуляри

татуювання окуляриСьогодні в татуюваннях можна зустріти навіть звичайні буденні предмети в яких, здавалося б, немає ніякого символізму. Однак, це не так, абсолютно будь-яка ідея має своє значення. Як, наприклад, є і значення у татуювання окуляри.

Окуляри-це прямий символ мудрості і начитаності. Вони викликають асоціації з інтелектом, ерудицією і любов’ю до знань. Тому, найчастіше тату у вигляді класичних окулярів для зору роблять люди, які прагнуть до мудрості і знань. Часто такий символ зображують не по самотності, а в парі з книгою.

Значення татуювання окуляри стає зовсім іншим, якщо вони сонцезахисні. Це прямий символ літа, відпочинку і насолоди. Таку ідею обере людина, яка любить подорожувати по теплих країн, обожнює теплу пору року і відпочивати. Можна сказати, що це доброзичлива, позитивна і життєрадісна людина, яка вміє насолоджуватися кожною миттю. Такі окуляри в тату зазвичай або чорні, або в них відбивається яскравий пейзаж, наприклад, пляж, Сонце і пальми.

Багатьом людям навіть не настільки поширена ідея для тату, як окуляри, не здається оригінальною. Це творчі люди, з нестандартним мисленням, які завжди шукають щось нове і цікаве. Така людина не стане наносити чорно-біле зображення класичних окулярів, а створить унікальний ескіз, в цікавому стилі, додавши несподіваних елементів. Так, можна зустріти тату, на яких в окулярах Кіт, пес, єнот, панда, або якась інша тварина. Також в окулярах зображують череп.

Окрема тема — це портрети людей в окулярах. Тут ідеї можуть бути обмежені тільки Вашою фантазією і, звичайно, професіоналізмом майстра. Портрети-це найскладніше завдання в тату-мистецтві і необхідно знайти дійсно хорошого фахівця з досвідом в цій техніці. Часто наносять портрети просто красивих дівчат в окулярах, як символ краси і безтурботності. А ті, кому до вподоби більш оригінальні ідеї, можуть нанести портрет відомої особистості, наприклад, історичної, стилізувавши його під сучасність.

Також іноді на шкіру наносять рожеві окуляри, як символ мрійливості і романтичності натури. Такий малюнок частіше вибирають дівчата. Чи можна нанести на шкіру окуляри, стилізовані під старовину і антикваріат.

Ідея тату з окулярами дуже універсальна. Її можна виконати в будь-якому стилі і в будь-якому розмірі, нанести на будь-яку частину тіла. Важливо-вдало вибрати ескіз і знайти хорошого майстра.