Тату “Кульбаба” – значення татуювань

Тату "Кульбаба" - значення татуювань

Можна відшукати масу варіантів татуювань на квіткові мотиви. Часом неймовірно важко прийняти точне рішення про те, якою саме квіткою прикрасити певну ділянку свого тіла.

Тату, на якій зображено знайому всім квітку кульбаби, здатне привертати увагу оточуючих не тільки своєю простотою, але і вельми незвичайним зовнішнім виглядом. Малюнок, що зображає кульбаба жовтого кольору, говорить нам про весняну свіжість, тепло, цілеспрямованість і радість. Дане татуювання ідеальне для молодих дівчат, які ведуть активний спосіб життя. Звичайно, на чоловічому тілі кульбабу можна побачити вкрай рідко.

Якщо зображення показує” облисілу ” кульбабу, то малюнок говорить про печалі і гіркоти, відчуття неминучого закінчення навіть найбурхливішого життя.

Досить часто кульбаба зображується з нахиленою головкою, а вітер грається з його насінням, відриваючи їх і несучи в далеку подорож. Дане тату рекомендується романтичним натурам, які люблять з головою занурюватися у власні фантазії і думки.

Ця прекрасна квітка протягом усього життя зберігає унікальну красу. Зміна образів від яскравих пелюсток до перлинно-сірих крон говорить нам про сталість краси і бажання вічного життя.

Серед маси значень завжди можна знайти власне, унікальне значення, яке буде представляти цінність саме для вас.