Татуювання з вогнем

Кращі тату-майстри в Києві відзначили, що однією з найяскравіших, цікавих і оригінальних ідей для кольорового татуювання є тату вогню. В основному, вогонь використовують, як доповнення до основного малюнку. Наприклад, фон для тату череп, для малюнків різних демонів та інших міфічних істот. Але при цьому дуже не звичайним і цілком самодостатнім залишається і натільний малюнок самого полум’я, вогню. При чому малюнок має дуже глибокий, сильний і суперечливий сенс.

Вважається, що вогонь може як допомагати людині, висвітлюючи її шлях, зігріваючи, так і нашкодити їй, спаливши все дотла. Таку подвійність характеристики вогню помітили ще в давні часи. Вогонь люди розділяли на небесний, зігріваючий і на пекельний, убивчий. Небесний вогонь міг виконати бажання і потреби людини. А пекельний-навпаки, нашкодити, створити пожежу.

Також подвійність помічена була і в християнстві з приводу вогню. Так, вогонь був символом сліпої пристрасті до віри, святого духа. І в той же час це образ для покарання найстрашніших грішників, які не втрималися перед спокусами гріховного життя. Якщо згадати, в багатьох історіях, картинах сам чорт, диявол завжди супроводжувався пекучим полум’ям.

Якщо ж відійти від такого негативного символізму вогню, можна знайти і більш позитивні смислові навантаження. Наприклад, вогонь вважається символом сонця і світла. Він несе в собі символізм родючості, життєвої енергії людини, знання і мудрості. Також зустрічається значення такого символу, як домашнє вогнище. В цьому випадку, вогонь є символом сім’ї, достатку і благополуччя.

Відома також вогненна птиця Фенікс. Така ідея татуювання може дуже оригінально і барвисто втілитися на тілі людини. Також вогонь завжди був частиною образу богів Перуна, Гефеста і багатьох інших богів інших культур і народів. Люди завжди бачили в ньому вищі силу, могутність.

Також символізм вогню простежується і в описі характеру людини. Так, вважається, що таке татуювання найбільше підійде людям темпераменту холерик через їх запальну вдачу і досить зухвалу поведінку. Також є думка, що це символ чоловічого начала.

Звичайно ж, не можна не згадати і вогонь як образ пристрасті, як в житті, так і в любові. Також це може бути найсильніша відданість своїм ідеалам, відродження.

Звичайно ж, варто згадати і такі татуювання як свічка, факел. У них може ховатися значення якогось секрету, таємниці, якими людина володіє. Зустрічаються ескізи для тату з вогнем, в яких полум’ям оточений чоловік. Таке татуювання несе посил саморуйнування, покаяння в будь-якому скоєному гріху. Якщо у вогні зображено тварину, найчастіше це означає злість, гнів за щось. Серце в мовах полум’я має образ душевного борошна і страждання людини. Також це може бути небезпека, заборона на щось.

Також особливу увагу варто приділяти місцерозташуванню татуювання. Наприклад, тату вогонь у паху може свідчити про пристрасність, сексуальність і порочність людини. Таке татуювання на ногах більш підходяще для атлетів, спортсменів, які прагнуть до більшої швидкості бігу, своїй спортивній кар’єрі в цілому.