Олд скул тату

Олд скул татуФахівці тату студії стверджують, що стиль татуювання «Old school» прийшов в нашу культуру з Америки і європейських країн. Свій початок стиль бере ще з кінця дев’ятнадцятого століття. Тоді такі татуювання робили собі в основному моряки, на своєму тілі вони залишали написи імен, цитат, подій і назви країн, які вони зустріли на своєму шляху.

Особливістю стилю татуювання олд скул є його одноманітність в сюжетній лінії. Найчастіше зображують серце з ім’ям рідної людини в ньому, розп’яття, блискавки і підкови, звичайно ж морські сюжети – якоря, рибки, русалки і ластівки, чайки.
Ще однією особливістю цього стилю є простота у виконанні. Всі малюнки вибиваються у вигляді контуру, а після тільки зафарбовуються кольором. Хоча і ці традиції з часом стали змінюватися, почали додаватися в малюнки обсяг і тіні, нові відтінки.
Якщо говорити про колірній гамі стилю олд скул, то тут переважають найяскравіші кольори. Такі як червоні, жовті, чорні, сині, зелені. При чому всі татуювання зафарбовуються дуже товстим шаром.
Така картинка на шкірі виходить досить яскраво, насичено. А чорний контур тільки підкреслює малюнок, робить її більш чітким і красивим. Саме ця особливість і є відмітним знаком, родзинкою стилю олд скул. З боку нагадує дитячу розмальовку.
Ну і звичайно ж, варто обговорити і самі відповідні місця для даного стилю тату. Зазвичай вважають за краще найвидніші місця на тілі. Такі як руки, ноги, груди, ребра і зап’ястя. Хоча при цьому, звичайно, не варто думати, що на інших місцях не можна робити такі тату. Виглядати ні будуть відмінно скрізь.
Також для початку потрібно і розуміти, яке значення несуть найпопулярніші малюнки стилю олд скул. Наприклад, якір має дуже давнє коріння. Вважається, що такий малюнок буде допомагати людині триматися на плаву, йти по життю впевнено.
Пташки, зокрема ластівка, вважається символом щастя і везіння. Ще одне значення це любов до будинку, Батьківщини, повернення в рідний дім, до батьків.
Татуювання в стилі олд скул з серцем символізує жіночність і любов. Найчастіше такий малюнок б’ють саме на грудях.
Квітка троянди має значення любові. Цікаво, що популярний такий малюнок як серед чоловіків, так і серед жінок. Також не мале значення має і наявність у троянди шипів – троянда з шипами свідчила про проблеми в особистих відносинах, а без шипів навпаки про чистої любові з першого погляду. На рахунок кольору Троянди, також червона свідчить про пристрасті в любові, а біла троянда про чистоту і невинність.
І нарешті, варто зауважити, що татуювання в стилі олд скул завжди будуть вважатися класик тату мистецтва. А її популярність зростає з кожним днем все більше і більше.